O postupu rozhodl druhý poločas

Třetí hrací den rozhodně chudý na branky nebyl. Polky deklasovaly Wales 8:4. Přesto, že vedly 8:0, soupeřky se sympaticky nevzdávaly a bojovaly do poslední minuty. Posledních 15minut dostalyPolky podtlaka vytěžily vrychlém sledu tři branky.Bohužel nápor přišel pozdě a Polky si vítězství nedyly vzít.

Ruskami a Skotkami se rozhodovalo až v druhé půli.Sborná, v jistém útlumu, se dopouštěla výrazných nepřesností a Skotky každou chybu trestaly trestným rohem, volným úderem a vneposlední řadě i góly. Rusko : Skotsko 0:3.

Zápas o postup do semifinále MEJ začal pro český tým velmi nadějně už v 5.minutě, když rychlý brejkPustovoyotová Olga a Michaela Kolářová zakončila s přehledem Haklová na 1:0. Ve 14.minutě sice Sadová z TR vyrovnala 1:1, ale vzápětí Haklová nezadržitelně vrátila vedení na českou MichelaKolářová zahrává trestný rohpolovinu. Začátek druhého poločasu patřil Ukrajinkám, TR a další šanci zlikvidovala gólmanka Vančurová.Šance Haklové s Kyndlovou zůstala jen šancí a Ukrajinky ožily znovu a v rozmezí sedmi minut otočily stav na 2:3. Snaha českého týmu o vyrovnání skončila pouze u dalšího TR a postup Ukrajinek potvrdila v 65.minutě Sadová.

ČR-Ukrajina 2:4 (2:1) TR 4:5