Basketbal.cz, dominanta pod bezednými koši

Uplynuly tři roky od doby, kdy vznikla první specializovaná, basketbalová webová stránka proBasket.cz, zabývající se hrou pod bezednými koši. Ta oficiálně začala poskytovat pravidelné basketbalové zpravodajství se začátkem Olympijských her v Pekingu, kde nescházel pochopitelně basket a s ním informační servis redaktorského týmu proBasket.cz, v němž figuroval dokonce Pavel Pumprla. V té době pouze hráč prvoligové Opavy, nyní je rodák ze Zábřehu oporou české reprezentace….

Čas plynul a záběr, co se počtu ligových zpravodajství týče, rostl. Už to nebyla jen domácí nejvyšší soutěž Mattoni NBL, Slovenská extraliga, NBA a Euroliga. O slovo se přihlásila i nejlepší evropská soutěž španělská Endesa liga, 1. česká liga, česká nejvyšší liga žen, Adriatická liga, v níž působil jednu sezónu Nymburk, nesmírně za mořem sledovaná univerzitní NCAA, ženská NBA a doposud jako jediní publikujeme pravidelné zpravodajství z mládežnického basketbalu.

Původní jméno webu Basketbal.cz je proBasket.cz, jímž se honosil až do dne 23. června 2011, poté následovalo přesunutí na maximálně atraktivní doménu www.basketbal.cz
Basketbal.cz

Z důvodu, že se informace z žákovského a dorosteneckého basketbalu těší dlouhodobému zájmu, vznikl ojedinělý Projekt českých nadějí. Ten za přispění trenérských expertů Romany Ptáčkové, bývalé trenérky české reprezentace dívek do 18 let a hlavní trenérky sportovního centra mládeže v Hradci Králové, a Patrika Smažáka, trenéra BCM Ostravy do 17 let a asistenta trenéra u české reprezentace do 16 let, přibližoval v první sérii každý týden talentované hráčky a hráče mládežnické složky.

Co nabízí Basketbal.cz nyní? Ochuzeni samozřejmě nejste o informace ze 12 basketbalových lig a zároveň atraktivním lákadlem v probíhající sezóně je blog bývalého pardubického kapitána Martina Marka.

Zapamatujte si. Basketbal.cz = dominanta pod bezednými koši!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno