Bazén Sokolov: info, otevírací doba

V našem seriálu o sportovištích v ČR i mimo ni vás pravidelně informujeme o možnostech sportovního vyžití. Dnes se podrobněji zaměříme na krytý bazén v Sokolově a uvedeme si podrobné informace o bazénu, ceně i otevírací době.

Krytý bazén Sokolov se nachází v Husových sadech v Sokolově, ve městě, které svou lokalitou náleží do Karlovarského kraje a konkrétněji pak do krušnohorského regionu. Bazén Sokolov se nachází v bezprostřední blízkosti centra města a v pěší dostupnosti do zámeckého parku. Návštěvníci krytého plaveckého areálu tak mohou při dobrém počasí využít krásného prostředí a po či před vodními radovánkami strávit chvíli klidu v krásném prostředí parku.

Základní informace o komplexu bazénu Sokolov

Krytý bazén Sokolov patří k relativně k novým stavbám, jelikož byl po mnohaletém chátrání zrekonstruován, modernizován a znovu uveden do provozu v roce 2000. Správu krytého bazénu v Sokolově má na starosti organizace Sokolovská bytová s.r.o., která byla zřízena právě za účelem spravování tohoto objektu. Rekonstrukcí na přelomu tisíciletí však modernizace krytého bazénu neskončila, pokračovala v roce 2005, kdy došlo k dostavení haly bazénu a dalších prostorů. A čím se tedy může moderní komplex krytého bazénu Sokolov pyšnit?

Na co se mohou návštěvníci těšit

V současné době je ve vnitřních prostorách bazénu pro návštěvníky k dispozici moderní plavecký bazén o délce 25 metrů, který však není určen jen pro kondiční plavání, díky chrliči umožňuje i příjemnou relaxaci. Pro příznivce vodní adrenalinové zábavy jsou k dispozici dva tobogány, jeden o délce 93 metrů a druhý o délce 23 metrů. Svou náročností jsou tyto tobogány vhodné i pro rodiny s většími dětmi. Bazén Sokolov však také myslí na rodiče s nejmenšími dětmi, pro které vybudoval dětský bazének. Ten je vybaven barevnými vodními atrakcemi, malou skluzavkou a obsahuje příjemně teplou vodu, ve které bude dětem dobře. V prostorách bazénu Sokolov se nachází také samostatně umístěné rodinné studio, což je uzavřený prostor pro rodiny s dětmi. Zde mohou společně odpočívat či konzumovat nápoje a jídlo. Odpočinek dospělým pak poskytnout dva whirlpooly a sauna s ochlazovacím bazénkem.

Otevírací doba a vstupné

Bazén je veřejnosti přístupný v průběhu celého roku, a to každý den s výjimkou pondělí. Krytý bazén je otevřen vždy do 21:00, otevírací doba se liší v závislosti na konkrétním dni. V sobotu je bazén Sokolov veřejnosti přístupný od 10. hodiny dopolední, v neděli pak hned od hodiny 9. Ceny jsou vzhledem k modernosti a vybavenosti krytého bazénu přijatelné, základní vstupné pro dospělou osobu činí 60 Kč na hodinu a 80 Kč na dvě hodiny. Zlevněný vstup pro děti do patnácti let činí 50 Kč na hodinu a 70 Kč na dvě hodiny.

Pokud se tak krytý bazén Sokolov nachází v blízkosti vašeho bydliště, neváhejte a navštivte jej. Je jen na vás, vydáte-li se tam za účelem kondičního plavání, relaxace či trávení společného času s rodinou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno