Cerálie CINI MINIS Spiderman

Každé ráno by mělo začínat snídaní. Místo koblih a rohlíků nyní můžete vyzkoušet snídaňové cereálie CINI MINIS. Nejenže cereálie prospívají zdraví, ale snídaně se pro děti může stát skutečnou zábavou.

Lahodné a křupavé pšeničné čtverečky se skořicí CINI MINIS jsou u dětí žádanou snídaní. Maminky mohou mít jenom radost! CINI MINIS totiž obsahují 8 druhů vitamínů, které jsou velmi důležité pro zdraví každého dítěte, dále vápník pro zdravé zuby a železo na dobrou krvetvorbu. Maminky určitě také uvítají, že jim příprava snídaně po ránu nezabere spoustu času. Cereálie CINI MINIS stačí jednoduše nasypat do misky, přelít mlékem a snídaně je hotová. Přípravu lehce zvládne i každý kluk či holčička.

Křupavé cereálie od NESTLÉ dodávají dětem nejen spoustu energie, ale i radosti. Nová balení snídaňových cereálií CINI MINIS od NESTLÉ totiž obsahují sbírku dárečků od Spidermana. Proto se nedivte, až venku uvidíte běhat v maskách spoustu malých Spidermanů se síťomety a stříkacími figurkami! Děti si tak s cereáliemi CINI MINIS určitě vychutnají každou chvilku: od otevření krabice, kdy najdou dáreček, až do posledního sousta speciálně upravených „pavoučích“ čtverečků .

V malé krabici CINI MINIS jsou pro děti připraveny zajímavé síťomety. K dostání jsou čtyři různé varianty této rafinované „zbraně“, které Spidermanovi pomohou lapit zloduchy do sítí.

Ve velké krabici se skořicovými cereáliemi čeká překvapení v podobě stříkacích příšerek známých z příběhu o Spidermanovi. Stačí je naplnit vodou a boj může začít!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno