Cviky pro těhotné

Připravily jsme pro vás soubor videí, ve kterých uvidíte jednotlivé cviky pro těhotné na různé svalové partie. Při cvičení pro těhotné je důležité zhluboka dýchat.

Cviky pro těhotné provádějte vždy až po konzultaci s vašim osobním lékařem. Pokud vám lékař cvičení dovolí, můžete se postupně učit nové cviky pro těhotné. Cviků je hodně a je třeba při těchto cvicích zhluboka dýchat. Zvláště důležité cviky pro těhotné jsou cviky na bederní páteř. Protože bederní páteř dostává během těhotenství pořádně zabrat.

Cviky pro těhotné – krk, ramena, hrudník, lopatky

V prvním videu uvidíte cviky pro těhotné na jednotlivé partie. Hlavní slovo hrají cviky na kr, cviky na ramena, cviky na hrudník a cviky na lopatky.

Cviky pro těhotné – vsedě na míči

Na cviky pro těhotné se často používá gymnastický míč. Na cvičení je také vhodné si brát nějakou podložku na cvičení, aby vás to netlačilo. Ve videu uvidíte cviky pro těhotné, které se provádí vsedě na míči. Další cviky na míči najdete v článku cviky na míči.

Cviky pro těhotné – pánev, nohy

Dalšími důležitými cviky pro těhotné jsou jednoznačně cviky na pánev a cviky na nohy. Provedení cviků je videu dobře vysvětleno.

Cviky pro těhotné – ve stoje

Na závěr se podívejte na video z cviky pro těhotné, které se provádějí ve stoji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno