Nej po těhotenství

Úvodní stránka Fóra Cvičení Nej po těhotenství

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  cvičenka a poslední změna proběhla před 3 roky.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #8127 odpověď

  seychel

  Jsem po těhotenství a bříško se mi už ztrácí. Ale chtěla bych vše urychlit a dostat se zpět do formy. Poslední několik měsíců, kdy jsem jen seděla je na mě znát.

  Co by jste doporučili? Je zrovna moderní nějaký sport? Dřív jsem běhala, tak přemýšlím, že bych se k tomu opět vrátila. Akorát je problém, že jsme se přestěhovali do Prahy (Praha 4), takže tady by byl s běháním asi trochu problém. Díky 🙂

  #8129 odpověď

  cvičenka

  ahojky, já sama jsem začala po šestinedělí doma na elipticalu šlapat. a 3 měs. po porodu jsem začala cvičit s Jill Michaels, postava se mi krásně zpevnila, zhubla jsem vše a ještě víc.
  teď na zimu je fajn to domácí cvičení, na youtube je spoustu workoutů, dál cvičím dle http://www.rutina.cz, chodím do posilky.

  běh je taky fajn, ale já radši sama nikde nepobíhám, obzvlášť teď, kdy je brzy tam. 😕

  jinak je toho všude hodně, stačí si vybrat, co tě baví, mě třeba nic neříká zumba a ty taneční věci, já spíš posilování apod, na bosu je cvičení taky hodně dobrý, TRX, joga…atd atd.

Prohlížíte 2 příspěvky - 1 ze 2 (celkem z 2)
Odpověď na: Nej po těhotenství
Osobní informace: