Zlomenina

Úvodní stránka Fóra Zdraví Zlomenina

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Akathos a poslední změna proběhla před 2 roky, 11 měsíci.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #9045 odpověď

  Adéla

  Hezký den, měla bych dotaz…Je mi 20 let a asi v 6 letech jsem si zlomala nohu v kotníku..Nyní osmým rokem tancuji a je to tak 3 měsíce, co jsem si udělala výron (právě na té noze,která byla zlomená) plus jsem si natáhla šlachy, prostě děs..dostala jsem berle a celkem dlouho to bylo hodně bolestivé..Pak ta největší bolest ustoupia, ale pořád mám ten kotník mírně napuchlý a když si třeba sednu na paty, stále to bolí nebo i při jiných specifických pohybech tenkotník cítím..Je to normální? Neměla bych to ještě nějak řešit? Předem děkuji za odpověď..

  #9046 odpověď

  Editor
  Správce

  já bych ti doporučil zajít určitě za doktorem, ten ti určitě poradí

  #9047 odpověď

  Akathos

  Mám měsíc vyvrklý kotník + k tomu něco ani to nejsou natáhlé šlachy, ALE mám nohu v sádře už 3tí týden 21. konečně pude sádra pryč. Nevíte o co se jedná a např rehabilitační dobu ? ůraz se stal při fotbalu když sem dopadl na hranu chodidla, poté sem asi 5min snažil rozchodit bolelo ale dalo se a pak sem doma když sem si nohu dal do ledu a na židly po sundání ledu zjistil že to nebude asi sranda bo sem s kotníkem už nehnul a měl sem ho oteklí jak meloun 😀 , no ale tak 2,5X více než normál každopádně. Nevíte na jak dlouho to asi bude ještě než to bude 100% ok ? děkuji

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (celkem z 3)
Odpověď na: Zlomenina
Osobní informace: