EVROPSKÁ JEDNIČKA A VÍTĚZ US OPEN JEDNÁ O ÚČASTI NA CZECH OPEN

V posledních dnech a hodinách se velmi usilovně jedná o účasti některých špičkových hráčů na letošním Czech Open 2010. Mezi těmi, kteří jsou již velmi blízko účasti na českém turnaji je vítěz US Open 2010 a současná evropská jednička Graeme McDowell.

Velmi intenzivní jednání se pak vede i s Padraigem Harringtonem, trojnásobným vítězem major turnajů.

Severoirský hráč Graeme McDowell, který v červnu vyhrál US Open na hřišti Pebble Beach patří v současnosti k naprosté evropské a světové špičce. Letos triumfoval také na turnaji Celtic Manor Wales Open a bylo to jeho šesté vítězství na European PGA Tour. 31letý profesionál vede tabulku evropské PGA Tour Race to Dubai před Lee Westwoodem a Ernie Elsem.

Promotér turnaje Alex Flanagan, který mimochodem také pochází ze severního Irska, využívá všech svých osobních kontaktů na to, aby jeho krajané – Grame McDowell či Padraig Harrington – přijeli na Czech Open 2010.

„Dohoda s Graemem McDowellem o startu na Czech Open 2010 v Čeladné je těsně před uzavřením a dolaďují se jen poslední detaily jeho účasti na našem turnaji,“ řekl Alex Flanagan, promotér turnaje Czech Open 2010. „Věříme, že čeští golfoví příznivci si vítěze US Open a evropskou jedničku rozhodně nenechají ujít.“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno