Fotbalové míče

Ukážeme jaké se vyrabí fotbalové míče. V dnešní době není problém sehnat kvalitní fotbalový míč za rozumnou cenu. V dnešní době vyrabí kvalitní fotbalové míče hned několik firem.

Když si chcete zahrát kvalitní fotbal, je důležité mít také kvalitní míč. Fotbalové míče za pár korun vám radost nepřinesou, protože za pár dní bude po nich. U levných míčů se vám můžou stát, že na míči se objeví velká černá bublina, která po sléze praskne. A máte po míči. Vždy před výběrem fotbalového míče, je důležité vědět kde budeme fotbal hrát a jak často ho budeme hrát. Podle toho si vybereme míč buď  na rekreační fotbal nebo naopak fotbalový míč nejvyšší kvality. Rozlišují se také tréninkové a zápasové fotbalové míče.

Když si zvyknete na kvalitní fotbalový  míč, tak poté když budete hrát se špatným fotbalovým míčem, tak ten rozdíl hned poznáte.

Fotbalové míče značky

Nabízíme vám v bodech seznam výrobců kvalitních fotbalových míčů:
Adidas
Diadora
Nike
Puma

Fotbalové míče tipy

Míč Adidas UEFA Capitano ´09

-Fotbalový míč od Adidasu je určen pro všechny povrchy hřišť. Tento fotbalový míč je určen především pro tréninkové využití. Tento fotbalový míč je replika míče UEFA Europa League  pro ročník 2009/10.
Přibližná cena fotbalové míče: 430 Kč
Míč Adidas UEFA Capitano ´09
Míč můžete koupit zde

Míč Adidas Terrapass Hardground

-Fotbalový míč Adidas Terrapass Hardground je určen pro soutěžní zápasy či fotbalové turnaje. Tento míč je ručně šitý a je vysoce odělný proto opotřebení, takže déle vydrží.
Doporučená cena míče: asi 850 Kč

Míč Adidas Terrapass Hardground

Míč můžete koupit zde

Velký výběr dalších fotbalových míčů najdete ve Sportobchodu.cz .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno