Helma na in line brusle

Helma vám při jízdě na in line bruslích zajistí větší bezpečí a ochraní vaše zdraví. Helma na in line brusle je v dnešní době dobře větrená, takže se není čeho obávat.

Pokud jste si již koupily in line brusle a helmu na in line brusle zatím nemáte, tak si ji určitě pořiďte.  Bezpodmínečně by měli mít helmu na in line brusle vaše děti, ale ani dospělí by neměli jezdit bez helmy na in line brusle. Helma na in line brusle se v dnešní době provedení i v hezkých provedeních, takže si nikdo nemusí stěžovat na nevzhlednou helmu. Nezapomínejte nikdy na to, že helma na in line brusle vám může zachránit život.

Helma na in line brusle – výrobci

Helmu na in line brusle vyrabí více výrobců a firem, uvedeme si tři výrobce od kterých můžete čekat kvalitní helmu na in line brusle za rozumnou cenu a s pěkným provedením.

  1. Powerslide
  2. Rollerblade
  3. Tempish

Helma na in line brusle ukázky

Helma na in line brusle Tempish Skillet
Helma na in line brusle Tempish Skillet

Tato helma na in line brusle má 11 odvětrávacích otvorů, což vám spříjemní vaši jízdu na in line bruslích. Má dva pásky na zapínání, je to jištěné bezpečností karabinou. Její výhodou je že je velmi levná.
Doporučená cena se pohybuje okolo : 300 Kč
Tuto helmu můžete koupit ZDE.

Helma na in line brusle Powerslide Stunt
Helma na in line brusle Powerslide Stunt

Tato helma na in line brusle má systém pro nastavení obvodu hlavy, což je docela užitečná funkce. Zapínání helmy je jištěno bezpečností karabinou.Tato helma na in line brusle je určena především pro agresivní styl jízdy.
Cena : se pohybuje okolo 700 Kč
Helmu můžete koupit ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno