I sportovci si potřebují odpočinout! Kde a jak?

Sport je sice krásný, ovšem nic se určitě nesmí přehánět. Pokud rádi sportujete uvědomit si, že tím dostává vaše tělo pěkně zabrat a je třeba tedy myslet i na efektivní odpočinek. Pokud tělo nebude moci regenerovat, stoprocentně se to na něm dříve či později negativně podepíše. Máme pro vás proto hned několik zajímavých tipů, jak si odpočinout. A pozor – vybírali jsme podle zásady: Hodně muziky za málo peněz!

Krátký odpočinek pokaždé, delší jednou za čas

Jako správný sportovec jistě víte, že je třeba odpočívat po každé aktivitě. Zatížené svaly i klouby potřebují klid, aby mohly regenerovat. Nezapomínejte proto na protažení a po každé aktivitě si dopřejte minimálně 30 minut klidu. Lehněte si a jen relaxujte. Kromě krátkodobého odpočinku je určitě vhodné myslet na odpočinek dlouhodobý. Doporučují se alespoň dva dny klidu. Nejlepší i pro vás bude, když vyrazíte někam mimo domov.

Že jsou víkendy v hotelu či wellness zařízení drahé? Není to pravda!

Tedy pouze v tom případě, že znáte internetový portál levne-pobyty.cz. Zaměřuje se totiž na nabídku levných víkendových pobytů, na kterých si můžete pohádkově odpočinout i vy. Specializuje se hlavně na levné víkendové pobyty pro dva, a to v České republice i v zahraničí. Momentálně zde můžete koupit například skvělý lázeňský pobyt pro dva ve slovenském lázeňském městě Piešťany. Ubytováni budete v malebném Hotelu Satelit***, v ceně je polopenze a vybrané wellnes služby, při kterých si skvěle odpočine vaše tělo i mysl. V aktuální nabídce je i wellness pobyt pro dva v Hotelu Subterra, který se nachází nedaleko Karlových Varů. Během pobytu si užijete neomezený vstup na wellness procedury a třeba i romantickou večeři při svíčkách.

Wellness

Super ceny netrvají věčně

Na portálu jsou ještě desítky dalších úžasných nabídek, takže si určitě vybere každý. Je třeba ale rychle jednat. Nabídky jsou totiž časově omezené!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno