Domů Ostatní Sportovní pořady Jak naladit O2 Sport

Jak naladit O2 Sport

Chcete si užívat bezkonkurenčních sportovních zážitků ve zcela jiné dimenzi? Máte zájem o kvalitní přenosy fotbalových zápasů a dalších významných sportovních utkání z několika úhlů pohledů? Potom u vás jednoznačně zvítězí nová multiplatforma od společnosti O2.

Je to unikátní sportovní kanál O2 Sport, který je od počátku srpna připraven uspokojit desítky tisíc nedočkavých diváků po celém území České republiky. Nutno však podotknout, že jde především o majitele satelitního vysílání O2 TV.

Nalaďte si O2 Sport za bezkonkurenční cenu

Na otázku jak naladit O2 Sport existuje velice snadná odpověď. Jste-li předplatiteli tohoto televizního balíčku, stačí na ovladači přeladit nové kanály, mezi nimiž se vám ukáže právě tato žádaná novinka. Ceny se za celý set programů pohybují od 299 Kč pro majitele internetového připojení O2.

Sportovní kanál O2 Sport

Jak již samotný název tohoto programu naznačuje, bude hlavním tématem jen a pouze sportovní zážitek nabývající spousty podob. Těšit se lze minimálně na toto.

·         Exkluzivní zápasy ze Synot Ligy

·         Anglická liga Premier League

·         Plavání a tenis

·         Bojové sporty, závody rally a mnohé další

Vězte, že z pohledu důležitých, světových a sportovních klání nepřijdete o nic.

Nová dimenze v rámci sledování sportu

Jak naladit O2 Sport už víte, nyní je třeba navnadit vás na připravované vizuální zážitky. Například fotbalové zápasy lze sledovat z různých kamer a hned z několika najednou, včetně možnosti posouvání času a výběru důležitých momentů.

Kanál O2 Sport přesune váš televizní prožitek na mnohem vyšší úroveň a doslova vám umožní, stát se nedílnou součástí konkrétní sportovní situace. To vše si lze užívat s šéfkomentátorem Tomášem Radotínským, v jehož týmu nebude chybět ani Václav Pilný, Petr Svěcený, Milan Štěrba nebo Jiří Vrba a Vlastimil Kaiser.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno