ME v atletice 2012 Helsinky

Mistrovství evropy v atletice 2012 je tady. Uskuteční se ve Finsku. Můžete se podívat jak na program ME, tak na Českou nominaci na ME.

Datum konání: 27.6.2012-1. 7.2012
Místo konání: Helsinky (Finsko)
Maskot ME: Appy

Mistrovství evropy v atletice 2012 program

Den 1 – středa 27.6.2012

Dopolední program

08:00 | Dálka Ž – kvalifikace A,B
08:10 | Desetiboj – 100m M
08:45 | Koule M – kvalifikace A,B
09:00 | 100m Ž R1
09:15 | Výška Ž – kvalifikace – A,B
09:35 | Desetiboj – Dálka M skupina A,B
09:50 | 400m překážek M R1
10:40 | 100m M R1
11:15 | Desetiboj – Koule M skupina A,B
11:25 | Trojskok Ž – kvalifikace A,B
12:35 | 400m M R1
12:40 | Desetiboj – Výška M A,B
12:45 | Oštěp Ž – kvalifikace A
13:30 | 400m překážek Ž R1
14:00 | Oštěp Ž – kvalifikace B
14:10 | 800m M R1

Odpolední program

16:50 | 400m Ž R1
17:10 | Výška M – kvalifikace A,B
17:15 | Oštěp M – kvalifikace A
17:30 | 3000m překážek M R1
18:10 | Desetiboj – 400m M
18:40 | 5000m M Finále
18:45 | Oštěp M – kvalifikace B
19:05 | 100m Ž SF
19:15 | 100m M SF

Den 2 – čtvrtek 28.6.2012

Dopolední program

08:00 | Desetiboj – 110m překážek M
08:05 | Tyčka Ž – kvalifikace A,B
08:45 | Desetiboj – Disk M – skupina A
09:30 | 400m překážek Ž SF
10:05 | Desetiboj – Disk M – skupina B
10:40 | 3000m překážek Ž R1
11:20 | Trojskok M – kvalifikace A,B
11:30 | Koule Ž – kvalifikace A,B
11:40 | Desetiboj – Tyčka M – skupina A,B
12:15 | 400m překážek M SF
12:55 | Kladivo M – kvalifikace A
14:10 | Kladivo M – kvalifikace B

Odpolední program

15:25 | Desetibok – Oštěp M – skupina A
16:15 | 400m Ž SF
16:25 | Dálka Ž Finále
16:35 | 5000m Ž Finále
16:35 | Desetiboj – Oštěp M – skupina B
16:45 | Výška Ž Finále
17:05 | 800m M SF
17:30 | 100m Ž Finále
17:40 | 400m M SF
17:45 | Oštěp M Finále
18:05 | 800m Ž SF
18:30 | Desetiboj – 1500m M
18:45 | 100m M Finále

Den 3 –  pátek 29.6.2012

Odpoledne

9:00  hod diskem   M

9:30  100m překážek  Ž

10:15  hod diskem   M

10:40  sedmiboj – 100m překážek   Ž

11:35  hod kladivem  Ž

11:55 sedmiboj – skok vysoký  Ž

12:30  200m  M

12:50  hod diskem  Ž

13:50  skok do dálky  M

14:00  200m  Ž

14:25  sedmiboj – vrh koulí

Večerní program:

18:00 vrh koulí   Ž  finále

18:20  sedmoboj – 200m  Ž

18:40  skok vysoký  M  finále

19:05  3000m Steeplechase M  finále

19:30  hod oštěpem  Ž  finále

19:40  800m   M  finále

20:00  400m překážek Ž  finále

20:25  200m  M

20:55  200m  Ž

21:00  trojskok   Ž  finále

21:20  vrh koulí   M  finále

21:25  400m  M  finále

21:45  800m  Ž  finále

22:05  400m překážek   M  finále

22:25  400m  Ž  finále

Den 4 –  sobota 30.6.2012


Odpolední program

11:00   hod diskem  Ž

11:20   4x100m   M

12:00   sedmiboj – skok do dálky   Ž

12:10  1500m    Ž

12:35   hod diskem  Ž

13:05   4x100m   Ž

13:15   skok o tyči  M

13:45   1500m  M

14:10   sedmiboj-hod oštěpem

14:45  110m překážek  M

15:15   sedmiboj-hod odštěpem

Večerní program:

18:00  sedmiboj-800m   Ž

18:05  trojskok   M  finále

18:10  hod diskem   M  finále

18:15  skok o tyči  Ž  finále

18:35  100m překážek  Ž

19:10  4x400m  M

19:40  200m  Ž  finále

19:55  10000m   M  finále

20:05  hod kladivem   M  finále

20:50  4×400   Ž

21:20  200m  M  finále

21:35  100m překážek   Ž  finále

Den 5 –  Neděle 1.7.2012

15:00  hod kladivem   Ž  finále

15:10  1500m  Ž  finále

15:15  skok o tyči  M  finále

15:35  110m překážek  M

16:05  4x100m   Ž  finále

16:25   10000m  Ž  finále

16:45  skok do dálky   M  finále

17:05  hod diskem  Ž  finále

17:25  4x100m M  finále

17:50  1500m  M  finále

18:10   110m překážek  M  finále

18:25   4x400m   Ž  finále

18:45   4x400m  M  finále

Česká nominace na ME v atletice 2012

Po kliknutí na jméno závodníka se o něm můžete dozvědět více informací.

Ženy

100 m – Kateřina Čechová
200 m – Kateřina Čechová
400 m – Denisa Rosolová
400 m – Jitka Bartoničková

800 m – Lenka Masná
1500 m – Tereza Čapková

100 m př. – Lucie Škrobáková
400 m př. – Zuzana Hejnová
400 m př. – Zuzana Bergrová
400 m př. – Denisa Rosolová
výška – Oldřiška Marešová
tyč – Jiřina Ptáčníková
tyč – Romana Maláčová
diskVěra Cechlová Pospíšilová
disk – Jitka Kubelová
disk – Eliška Staňková
kladivo – Kateřina Šafránková
kladivo – Tereza Králová
oštěp – Jarmila Klimešová
oštěp – Barbora Špotáková
sedmiboj – Eliška Klučinová

Muži

200 m – Pavel Maslák
400 m – Pavel Maslák
400 m – Daniel Němeček

400 m – Jan Tesař
800 m – Jakub Holuša
800 m – Jan Kubista –
400 m př. – Josef Prorok
400 m př. – Václav Barák
400 m př. – Michal Brož
výška – Jaroslav Bába
tyč – Jan Kudlička
dálka – Štěpán Wagner
dálka – Roman Novotný
koule – Antonín Žalský
koule – Ladislav Prášil –
kladivo Lukáš Melich
oštěp – Vítězslav Veselý

oštěp – Jakub Vadlejch
desetiboj – Roman Šebrle
desetiboj – Adam Sebastian Helcelet
4×100 m – Veleba, Maslák, V. Šulc, Zich

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here