Mladší o pár let

Pořad Mladší o pár let vysílá televize Prima a má celkem slušnou sledovanost a diváci si ho oblíbily. Pořád Mladší o pár let pomáhá starším lidem během chvilky o několik let omládnout.

Pořadem televize Prima Mladší o pár ler provázází moderátorka Sabina Laurinová. Která dříve uváděla například pořad Doremi na televizi NOVA. Pořad Mladší o pár let dává starším lidem možnost omládnout o několik let. Do soutěže se hlasí pár, ve většině případů manželský pár.

Na začátku soutěže Mladší o pár let se musí dvojice podrobit nepříjemnému hodnoceni lidí, kdy jsou zavřeni ve skleněné vitríně a procházejicí lidé jim tipuji tolik jim je let a také navrhují jaké zákroky by měl dotyčný účástník pořadu Mladší o pár let podstoupit zákroky. S výstupy které jsou natočeny, jsou poté konfrontovýni ve studiu. Většinou jim lidé tipují více let, než jim ve skutečnosti je. Ale omládnou jim pomůže právě pořad Mladší o pár let.

Mladší o pár let vyšetření

Poté jsou pozváni na vyšetření do Masarykovy Univerzity, kde jim změření na přístroji Inbody jejich tělesné parametry a řeknou učástníkům pořadu Mladší o pár let jestli je jejich váha v pořadku, nebo jestli mají nadváhu či obezitu. Jiný odborník jim také zhodnotí jejich stravu. Dvojice jde nakoupit a poté ukáže jak vypadá jejich strava během dne. Odborník jim řekne, kde dělají chybu a co by měli zlepšít. Tyto rady jim do budocna pomůžou ještě více vypadat Mladší o pár let.

Dále jde dvojice navštíví  kliniku estetické chururgie a doktor jim poradí jaké plastické operace budou potřebovat. Plastické operace jsou provedeny a pár hned vypadá hned Mladší o pár let. Plastické operace provádějí nejlepší odborníci ve svém oboru.

Dále navštíví účastníci pořadu Mladší o pár let Zubní kliniku, která jim pomůže s jejich chrupem. Protože pěkně zuby jsou také důležité pro mladistvý vzhled a vysáž.

Odborníci z jiné kliniky jim také vypnuli pleť pomocí botoxu a dalších přípravku.

Na konci je upraví profesionální kadeřník, který jim upraví jejich účes. A i pomoci mladistvého účesu ho omladit o několik let.  Účes je také velmi důležitý proto aby účastnici vypadaly mladší o pár let. Odtut také název pořadá TV Prima Mladší o pár let.

Následují také líčení a rady stylistů okolo oblečení. Protože šaty dělaj člověka. Stylisté dokáže občas účastníky pořadu Mladší o pár let omladit o hodně let. Účastníci se často v zrcadle nemohou ani poznat !

Mladší o pár let online

Pořad Mladší o pár běží již několi týdnů na televizi TV Prima přinášíme vám výběr posledních dílů pořadu Mladší o pár let. Příjemnou podívánou.

Mladší o pár let (2) – Hana –
Hana je aktivní. Jejími koníčky jsou lyže, in-line brusle a kolo. Dříve chodila také do posilovny, ale teď s dítětem má pohybu dost i bez toho. Ráda také plave, dívá se na thrillery, hodně i četla.Dříve o sebe pečovala víc, přiznává však, že se v posledních dvou letech (hlavně kvůli stresu) zanedbávala. Teď je na novém začátku – všechno se stabilizovalo a je opět třeba vrátit se k pravidelné péči o pleť.Paní Hana je velmi motivovaná a pro to, aby vypadala o pár let mladší, udělá údajně cokoli – dokonce přestane i kouřit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno