Nano impregnace – revoluční způsob, jak zvýšit odolnost stanu i jeho životnost!

Již brzy to vypukne. Konečně budeme moci vytáhnout stan a vydat se na výlety nebo třeba na festival. Jestliže si letošní sezónu chcete užít beze strachu z deště a z toho, že ve stanu promoknete, měla by vás zajímat Nano impregnace. Tato revoluční novina k vám vodu prostě nepustí. Jak funguje a v čem se liší od běžných impregnací?

Výrazně vyšší odpuzovací schopnost

Nano impregnace je vlastně speciální postřik. Na povrchu stanu vytvoří jemný ochranný film z nano částic, který efektivně zabraňuje průniku vody. Oproti klasickým impregnacím má obrovskou výhodu. Nano impregnace totiž odpuzuje výhradně jen vodu, takže tkanina, ze které je stan vyroben, může volně dýchat. Zabráníte tak nebezpečnému tvoření plísní nebo usazování nečistot, které snižují životnost stanu.

Na principu povrchového napětí

Díky postřiku se nano částice rovnoměrně vsáknou do materiálu. Vytvoří tak souvislý film a zpevní strukturu tkaniny, protože na ní vytvoří povrchové napětí. Tato impregnace na stany proto výrazně zvyšuje i jejich životnost. Nano impregnaci může bez problémů použít na všechny druhy materiálů – hodí se na bavlnu, polyester, nylon i na PVC. Její výhodou je, že ji můžete mít neustále při sobě a použít ji dokonce můžete i na obuv, i v tomto případě má vysoké účinky.

Přináší výraznou úsporu

Díky použití nano impregnace na stany můžete také výrazně ušetřit. Můžete si například pořídit levnější stan, který nemá tak dobré vlastnosti – vy jeho vlastnosti totiž zvýšíte právě tímto speciálním postřikem. Výhodou je, že nano impregnace působí ne několik dní jako její konkurenti, ale i několik měsíců. Díky tomu je velmi levným a efektivním řešením jak stan připravit i do náročnějších podmínek. Impregnace také nijak nezapáchá a je bezbarvá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno