Netto Altenberg

Také patříte mezi zastánce názoru, že sousední Německo nabízí ve svých obchodech kvalitnější zboží za podobné ceny? Pokud ano a současně bydlíte na severu Čech při hranici nebo kolem pravidelně projíždíte, měli byste navštívit obchodní řetězec Netto v Altenbergu. Pro Čechy je dostupný a nabízí kvalitní sortiment. Čím se obchod vyznačuje a jak se k němu dostat?

Obchodní řetězec Netto

NettoNetto je německý obchodní řetězec spadající pod skupinu Edeka. Po celém Německu má přibližně 4 tisíce obchodů. Netto patří mezi nejrozšířenější diskonty, nachází se na mnoha místech, a to i v menších městech a obcích. Obchod Netto byl založen už v roce 1928, tenkrát jako velkoobchod s potravinami. První prodejna vznikla v roce 1971. O pár let později se z původního velkoobchodu vyvinula úspěšná síť maloobchodních diskontů. Řetězců s potravinami je v Německu pochopitelně více, mezi největší konkurenty jsou pro Netto řetězce Norma a Aldi.

Netto Altenberg

Obchody Netto jsou populární také pro Čechy, kteří bydlí na hranicích s Německem nebo Německo pravidelně navštěvují. Obchod naleznete také v obci Altenberg nacházející se na hranici s Českou republikou. Leží jen několik kilometrů od Cínovce – východní části Krušných Hor. Pokud bydlíte v okolí Teplic, Litoměřic a dalších přilehlých měst, budete to mít do Altenbergu pár minut autem. V obchodu Netto Altenberg s velkou pravděpodobností potkáte české nakupující, výjimkou nejsou ani česky mluvící pokladní.

Co nakoupit v řetězci Netto

Řetězec Netto se zaměřuje na prodej potravin. V nabídce naleznete řadu produktů německých značek, stejně jako privátních značek řetězce. Nechybí ani potraviny zahraniční produkce. Češi si pochvalují kvalitu a čerstvost potravin, ať už se jedná o mléčné výrobky, ovoce, zeleninu, maso či uzeniny. Češi hojně nakupují i drogerii a prací prášky, které podle mnohých názorů perou prostě lépe než české. Pravdivost tohoto tvrzení si budete muset vyzkoušet sami. Ať už v okolí Altenbergu bydlíte nebo se budete v severozápadní části Čech pohybovat, můžete obchod Netto navštívit.

Akční letáky

Pokud vyrážíte do Altenbergu z větší dálky, je dobré přijet na jistotu. Před cestou nahlédněte do aktuálního akčního katalogu, který je k dispozici na stránkách obchodu. Akce na potraviny se pravidelně obměňují, proto můžete narazit na nízké ceny vybraných potravin ve vysoké kvalitě.

Altenberg je malou obcí, která si získala oblibu Čechů právě pro nákupy potravin a drogistického zboží. Altenberg ale rozhodně stojí za zastavení. Jedná se o město s více než 8 tisíci obyvateli. V Městě i okolí se nachází řada pamětihodností a zajímavých míst. Byla by škoda zůstat jen u návštěvy supermarketu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno