Olympijská kolekce bude zítra představena v Olympii Olomouc

Nejnovější kolekce olympijských oděvů bude zítra slavnostně představena návštěvníkům Centra Olympia Olomouc. V rámci jedinečného turné se v prostorách nákupní pasáže uskuteční originální módní přehlídka oblečení navrženého pro olympiádu v kanadském Vancouveru. Kolekci navrhla společnost Alpine Pro, která se jako první česká oděvní značka stala oficiálním partnerem Českého olympijského týmu.

Necelé tři měsíce před zahájením zimních olympijských her budou návštěvníci Centra Olympia Olomouc svědky odhalení speciální kolekce oděvů šitých přímo na míru českým sportovcům. Módní přehlídku bude moderovat akrobatický lyžař a držitel olympijské medaile Aleš Valenta. Ten návštěvníkům nákupního centra prozradí své zážitky ze zákulisí sportovních klání a zúčastní se také autogramiády.

 

Město Olomouc je pátou zastávkou této ojedinělé roadshow. Tři bloky módních přehlídek představí nové olympijské oblečení, které společnost Alpine Pro vytvořila exkluzivně ve spolupráci s předními tuzemskými sportovci,“ sdělila Eva Staňková, marketingová manažerka Centra Olympia Olomouc. „Návštěvníci se mohou těšit také na maskoty kanadských her nebo zajímavé soutěže. Věřím, že zájemci přijdou v hojném počtu,“ doplnila Staňková.

 

Kolekci vysoce funkčních oděvů připravila Lucie Kuříková, návrhářka společnosti Alpine Pro. Při své práci se nechala inspirovat návrhy sportovních hvězd, jako jsou krasobruslař Tomáš Verner nebo běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová. Výsledkem jsou unikátní oděvy z recyklovatelného materiálu, což byla hlavní podmínka Českého olympijského výboru. Na výrobu kolekce byly použity tkaniny z kukuřice a kávy.

 

Vyrobili jsme oděvy, které jsou vytvořeny převážně z přírodních vláken. Navíc byla využita kosmická technologie známá z prostředí Formule 1. Sportovcům nabízíme vše, od slavnostního dresu až po batohy nebo pantofle. Kolekce se skládá celkem z 31 kusů oblečení a praktických doplňků,“ uvedl Milan Kramárik, generální ředitel Alpine Pro.

 

Nová kolekce originálních oděvů s pěti olympijskými kruhy je v prodeji již od 4. listopadu. Zájemci ji mohou zakoupit jak ve značkové prodejně Alpine Pro v Centru Olympia Olomouc, tak v dalších sedmnácti obchodech Alpine Pro po celé České republice.

Alpine Pro Olympijská kolekce

 

Termín akce: 21. listopadu 2009

Zahájení a ukončení akce: 11.00 – 18.00

Módní přehlídky:

1.    Blok: 13.00 14.00

2.    Blok: 15.00 16.00

3.    Blok: 17.00 18.00

Autogramiáda Aleše Valenty: 16.00 – 16.30

O Centru Olympia Olomouc

Centrum Olympia Olomouc je vzhledem ke strategickému umístění, šíři nabídky a designu, respektujícímu místní prostředí, prvním nákupním centrem svého charakteru v tomto regionu. Díky pokrokové architektonické koncepci, která se radikálně liší od uniformních staveb nových nákupních středisek v Čechách a na Moravě, se stalo olomoucké centrum jedinečným projektem, který byl ve stejné kategorii jako Olympia Plzeň oceněn druhým místem v prestižní české soutěži „Nejlepší z realit“. Zákazníci moderního nákupního centra mají možnost nakupovat na ploše 32 000 metrů čtverečních v téměř 100 obchodech. Zastoupeny jsou takové renomované světové značky jako např. H&M, C&A, Hervis sport, Datart, Reserved, Humanic, Kenvelo, New Yorker, Pompo Maxi hračky, Orsay, Takko fashion či Deichmann.

Projděte si jak musí trénovat vrcholový sportovci v rubrice trénink hvězd.  Projděte si například trénink Martina Bohmana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno