Ovládněte lov dravců díky správné technice

Každý druh rybaření má svá specifická pravidla a potřeby. Jiné vybavení potřebujete ve chvíli, kdy se chystáte ulovit kapra, a zase trochu rozdílné v případě, kdy máte v plánu chytit štiku nebo candáta. Co konkrétně potřebujete na lov dravců a kde všechno potřebné vybavení nakoupíte? To se dozvíte v tomto článku.

Na co určitě nezapomenout pro lov ryb

Jsou věci, bez kterých se na rybách neobejdete bez ohledu na to, co konkrétně jdete chytat. Jde o nutnost mít u sebe metr, podběrák a pean či pinzetu na vytahování háčků. Na lov dravců se dále určitě hodí podložka a samozřejmě nezapomeňte na rybářský lístek a platnou povolenku pro daný revír. Pro pohodlný pocit a komfort během celého pobytu na rybách zvolte vhodnou obuv a oděv.

S kvalitním prutem a dobrým navijákem nepřijdete ani o velké úlovky

Lehké, pružné, ohebné a přesto pevné musí být kvalitní pruty na dravce. Jde o aktivní způsob lovu, kdy se nástraha opakovaně nahazuje, takže je potřeba zvolit takový prut, který se vám bude dobře držet. K tomu přidejte pořádné navijáky na dravce, ať máte jistotu, že zvládnete rybu správně zaseknout a zdolat. Kvalitní naviják dokáže být kusem vybavení s velmi dlouhou životností a v kombinaci s vhodně zvolenou šňůrou, vlascem a správnou montáží dokáže zázraky.

Štika

Rybářské vybavení vybírejte online

Pokud hledáte místo, kde všechno rybářské vybavení pořídíte za výhodné ceny od různých specializovaných značek, zvolte rovnou e-shop zaměřený na tento sortiment. Najdete zde totiž nejenom pruty, navijáky, nástrahy, návnady, ale i mnoho druhů oblečení do přírody. Pohodlným objednáním online šetříte svůj čas i peníze, protože můžete narazit na nejrůznější slevové akce a pořídit tak vysněné vybavení opravdu výhodně. Tak na nic nečekejte a projděte svou rybářskou výbavu, jestli náhodou nepotřebuje doplnit nové věci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno