Postele na míru nadchnou i vás

Vybíráte postel? Na první pohled se vám sice může zdát, že nabídka je velká, ale při bližším pohledu zjistíte, že se většinou jedná o stále stejné typy, bez možnosti jakékoliv úpravy. Ideální volbou však je nechat si vyrobit postel přesně dle vašich představ a požadavků. A právě postele na míru jsou ty, jejichž výrobou se zabývá Truhlářství Miček – středně velká firma, která zaměstnává na 30 špičkových truhlářů, kteří dokážou proměnit vaše sny ve skutečnost

Výroba postele začíná již v lese

Aby byla vyrobená postel skutečně dokonalá a perfektní, začíná celý proces v lese, kdy se vybere ten správný strom, který bude pro výrobu použit. Ten je následně opracován, nařezán a dále sušen, a to pod širým nebem, na přímém slunečním svitu. Jedná se o léty prověřenou metodu, která je zároveň jednou z nejefektivnějších, aby bylo samotné dřevo proschlé skutečně dostatečně, a vy jste nemuseli mít obavu z případných plísní či jiných hnilob. Teprve dostatečně proschlé dřevo si mohou vzít do parády samotní truhláři, a vyrobit třeba špičkové postele z masivu. Taková bude nejenom pevná a odolná, ale právě díky svému vzhledu se bude hodit doslova kamkoliv. Ač se to nezdá, dřevo je stále jedním z nejoblíbenějších tradičních materiálů.

Postel lze objednat odkudkoliv

Obrovskou výhodou této truhlářské dílny je i možnost si postel objednat. Jakmile je v dílně dokončena, následuje proces lakování – samozřejmě pouze ekologickými nátěrovými hmotami, a jakmile dojde k jejich zaschnutí, je postel perfektně zabalena a zaslána zásilkovou službou až ke dveřím vašeho domu a bytu. Stačí se jenom podívat na internetové stránky http://www.truhlarstvimicek.cz, a nechat se inspirovat bohatou nabídkou, a samozřejmě také tradicí, kterou tato truhlářská firma oplývá. Jenom to je zárukou kvality jak samotné postele, tak i vašeho spokojeného spánku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno