Privátní cestování dává dovolené nový rozměr!

Maximální požitek z cestování vychází z toho, jaký typ dovolené zvolíte. Možností se v současné době nabízí celá řada. Ne všechny nabídky ale dokáží uspokojit touhu po poznávání exotických destinací a hlavně po tom, prožít nezapomenutelné zážitky v pohodlí a klidu. Pokud je vaším cílem poznat cizí kulturu a místa planety, která vynikají svým kouzlem a jedinečností, měli byste uvažovat o privátním cestování. Co můžete získat?

Privátní cestování neznamená, že budete dovolenou plánovat sami. Tento pojem znamená, že si můžete nechat dovolenou sestavit podle vašich představ. Na tuto službu se v České republice specializuje cestovní kancelář Exclusive Tours. Princip plánování privátní dovolené je vlastně jednoduchý. Pokud budete mít o dovolenou zájem, kontaktujte společnost – ta vám přidělí osobního travel consultanta, který vyřeší vaše požadavky. Povede s vámi rozhovor, ve kterém zjistí vaše představy a poté vám vypracuje konkrétní nabídku. Jestliže jste pracovně vytížení, nevadí. Vše můžete vyřídit i přes telefon či e-mail.

Pro nezapomenutelné zážitky

Travel consultant za vás vyřídí vše potřebné – zajistí letenky, rezervace v hotelu a naplánuje harmonogram. Vybírat můžete samozřejmě z několika možných variant. Náročným cestovatelům je společnost schopna zajistit i přepravu privátními letadly. Exclusive Tours je schopna zajistit cestování po celém světě. Mezi klienty je v současné době veliký zájem o Thajsko – destinaci, která nabízí mnoho příležitostí k uspokojení cestovatelských přání. Dovolená v Thajsku může mít mnoho podob – poznávat můžete tajemný Bangkok, okouzlující ostrov Koh Samui a řadu dalších exkluzivních míst, která mají jedinečnou atmosféru.

24 hodin denně 7 dní v týdnu

Exclusive Tours poskytuje své služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Obrátit se na ně můžete kdykoliv a budete mít jistotu profesionálního a individuálního přístupu. Luxusní dovolená v Thajsku či kdekoliv jinde dostane díky službám Exclusive Tours zcela nový rozměr, který si můžete vychutnat…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno