Sportovní události uplynulých dní na Erasport.cz

Sportovní události uplynulých dní na Erasport.cz

Erasport.cz je relativně nové a tak trochu jiné zpravodajství. Už od loňského června se ve své původní tvorbě věnuje i menším a ne tolik mediálně propagovaným sportům. Za svou krátkou existenci si ho oblíbilo již přes 40.000 unikátních čtenářů měsíčně. Nyní Vám níže přináší zajímavé sportovní události uplynulých dní.

Sekce bojových sportů aktuálně žije dvěma událostmi. První z nich je návštěva Mika Tysona v České republice. Tento stále jediný boxer historie, který současně držel tituly všech tří organizací těžké váhy (WBA, WBC a IBF), byl v Praze bouřlivě přivítán už ve středu 23. března v pozdních večerních hodinách. Američan bude přítomen akci Heroes Gate 3, navštíví dětské onkologické oddělení v Motole a dále absolvuje placený trénink pro veřejnost.

Druhou důležitou akcí je pak Grand Prix Ústí nad Labem v boxu. Tento již 42. ročník probíhá od 22. do 27. března. Hned první den uspěli dva boxeři Česka. Ve váze do 75 kilogramů postoupili Besaljan a Bezvoda. Dilhofová bohužel prohrála hned v prvním kole s Norkou Egnerovou a vypadl také Chval a Vodárek.

Tenisový svět se před pár dny přestěhoval z Indian Wells do Miami, kde odstartoval Sony Ericsson Open. Česká tenistka Iveta Benešová vstoupila do turnaje vítězně, když porazila Italku Robertu Vinciovou. Další česká tenistka, Zuzana Ondrášková, ale bohužel nestačila na veteránku tenisových dvorců Kimiko Dateovou z Japonska. Ve druhém kole jsou tak s Benešovou ještě Barbora Záhlavová-Strýcová a Lucie Hradecká. Další aktuální zpravodajství sledujte zde!

Fanoušci atletiky upírali své zraky v minulých dnech asi nejvíce na Mistrovství České republiky v přespolním běhu, které ovládli vytrvalci Kroměříže a trochu překvapivě také běžci z Nového Města na Moravě. Závod mílařů na čtyři kilometry vyhrál poprvé v kariéře Lukáš Kourek před svým tréninkovým partnerem Petrem Vitnerem. Závod vytrvalců patřil podle očekávání běžcům z Kroměříže. Pro titul si doběhl suverénním způsobem Milan Kocourek před svým oddílovým kolegou Jakubem Bajzou.

To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíte na stránkách sportovního zpravodajství Erasport.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno