Světový pohár v alpském lyžování: Program SP ve sjezdovém lyžování 2019 – 2020

Jak bude vypadat světový pohár v alpském lyžování v sezóne 2019 – 2020. Uvádíme program jednotlivých závodů.

Světový pohár v alpském lyžování

Program závodů – muži

27.10.2019 – Sölden -obří slalom
24.11.2019 – Levi -slalom
30.11.2019 – Lake Louise – sjezd
1.12.2019 – Lake Louise – obří slalom
6.12.2019 – Beaver Creek – super G
7.12.2019 – Beaver Creek – sjezd
8.12.2019 – Beaver Creek – obří slalom
14.12.2019 – France Val d’Isère – obří slalom
15.12.2019 – Val d’Isère – slalom
20.12.2019 – Val Gardena – obří slalom
21.12.2019 – Val Gardena – sjezd
22.12.2019 – Alta Badia – obří slalom
23.12.2019 – Alta Badia – paralelní obří slalom
28.12.2019 – Bormio -sjezd
29.12.2019 – Bormio – kombinace
5.1.2020 – Záhřeb – slalom
8.1.2020 – Madonna di Campiglio – sjezd
11.1.2020 – Adelboden – obří slalom
12.1.2020 – Adelboden – slalom
17.1.2020 – Wengen – kombinace
18.1.2020 – Wengen – sjezd
19.1.2020 – Wengen – slalom
24.1.2020 – Kitzbühel – super G
25.1.2020 – Kitzbühel – sjezd
26.1.2020 – Kitzbühel – slalom
28.1.2020 – Schladming – slalom
1.2.2020 – Garmisch-Partenkirchen – sjezd
2.2.2020 – Garmisch-Partenkirchen – obří slalom
8.2.2020 – Chamonix -slalom
9.2.2020 – Chamonix – paralelní slalom
15.2.2020 – China Yanqing – sjezd
16.2.2020 – China Yanqing -super G
22.2.2020 – Japan Naeba – obří slalom
23.2.2020 – Japan Naeba – slalom
29.2.2020 – Hinterstoder – super G
1.3.2020 – Hinterstoder – kommbinace
7.3.2020 – Kvitfjell – sjezd
8.3.2020 – Kvitfjell -super G
10.3.2020 – Stockholm – městský
15.3.2020 – Kranjska Gora – obří slalom
16.3.2020 – Kranjska Gora – slalom
18.3.2020 – Cortina d’Ampezzo -sjezd
19.3.2020 – Cortina d’Ampezzo -super G
21.3.2020 – Cortina d’Ampezzo – obří slalom
22.3.2020 – Cortina d’Ampezzo -slalom

Program závodů – ženy

26.10.2019 – Sölden – obří slalom
23.11.2019 – Levi – slalom
30.11.2019 – Killington – obří slalom
1.12.2019 – Killington – slalom
6.12.2019 – Lake Louise – sjezd
7.12.2019- Lake Louise – sjezd
8.12.2019 – Lake Louise – super G
14.12.2019 – St. Moritz – super G
15.12.2019 – St. Moritz –
21.12.2019 – Courchevel – obří slalom
21.12.2019 – Val d’Isère – super G
22.12.2019 – Val d’Isère – kombinace
28.12.2019 – Lienz – obří slalom
29.12.2019 – Lienz – slalom
4.1.2020 – Záhřeb -slalom
11.1.2020 – Altenmarkt – sjezd
12.1.2020 – Altenmarkt – kombinace
14.1.2020 – Flachau – slalom
18.1.2020 – Sestriere – obří slalom
19.1.2020 – Sestriere – paralelní slalom
25.1.2020 – Bansko – sjezd
26.1.2020 – Bansko – super G
1.2.2020 – Rosa Khutor – sjezd
2.2.2020 – Rosa Khutor – super G
8.2.2020 – Garmisch-Partenkirchen – sjezd
9.2.2020 – Garmisch-Partenkirchen – super G
15.2.2020 – Maribor – obří slalom
16.2.2020 – Maribor – slalom
22.2.2020 – Crans-Montana – sjezd
23.2.2020 – Crans-Montana – kombinace
29.2.2020 – La Thuile – super G
1.3.2020 – La Thuile – kombinace
7.3.2020 – Ofterschwang – obří slalom
8.3.2020 – Ofterschwang – slalom
10.3.2020 – Stockholm – paralelní slalom
13.3.2020 – Áre – obří slalom
14.3.2020 – Áre – slalom
18.3.2020 – Cortina d’Ampezzo – sjezd
19.3.2020 – Cortina d’Ampezzo -super G
21.3.2020 – Cortina d’Ampezzo – slalom
22.3.2020 – Cortina d’Ampezzo – obří slalom

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here