Úspěšná bruslařská tour začíná!

Největší a nejúspěšnější mají k sobě vždy blízko, symbióza přináší vzájemné benefity. Proto pokračuje i letos partnerství VZP s největším středoevropským seriálem v in-line bruslení LIGLASS LifeInLine Tour.

Dobrá pojišťovna podporuje zdravotní prevenci a bruslařská tour motivuje lidi všech věkových kategorií k zdravému životnímu stylu. Aktivně se jí účastní tisíce bruslařů: od těch budoucích v kočárcích bruslících maminek a otců až po veteránky a veterány v důchodovém věku, jejichž vitalita je díky pravidelnému bruslení úžasná. Zatímco jejich méně aktivní kolegové plní čekárny ordinací, oni utrácejí peníze ne za drahé léky, ale za nová kolečka a ložiska do svých bruslí. A těší se na další závody.

Letos jedenáctidílný česko-slovenský seriál LIGLASS LifeInLine Tour je již šestým rokem vlajkovou lodí in-line bruslení ve středoevropském prostoru. Loni zaznamenal opět výrazný nárůst počtu účastníků – registrováno bylo již více než 8500 aktivních účastníků.

„Už šestý rok v řadě za sebou nabízíme rodinný festival in-line bruslení pro každého, symbiózu vrcholového, výkonnostního i fitness sportu a pohodovou přátelskou show, do níž se každý může aktivně zapojit. Síla je právě v tom propojení. Na stejné trati se úplný začátečník může potkat třeba s olympioničkami a elitními světovými rychlobruslařkami Martinou Sáblíkovou nebo Kateřinou Novotnou. V programové skladbě si najde každý svůj prostor: nabízíme volné bruslení, školu bruslení, dětské závody, fitness desítku a pro trénovanější borce a špičkové závodníky půlmaraton, který se jezdí jako oficiální Český pohár a v Ostravě letos podruhé i o body do Světového poháru. Na našich závodech se potkávají bruslaři všech věkových i výkonnostních kategorií, všichni tvoří jednu velkou rodinu, navzájem si fandí. Právě přátelská atmosféra na trati i kolem trati lidi nejvíce přitahuje. A my jsme rádi, že je s námi i VZP,“ říká Martin Plecitý, duchovní otec projektu LifeInLine Tour.

Zahájení tour je plánováno na 16. května do Prahy, dále poputuje 23. května do Hradce Králové, 30. května do Ostravy, 20. června do Brna, 27. června do Českých Budějovic. V září pak pokračuje v Plzni, Opavě a Pardubicích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno