Víkendy plné sportovních zážitků

Co budete dělat o víkendu? Půjdete si zaběhat, zaplavat do bazénu, vyrazíte na túru nebo se naučíte golf? Že nic z toho vaše okolí nenabízí? Nevadí, udělejte si výlet a vyrazte na víkend plný zážitků, sportu i relaxace, šitý na míru všem, kteří rádi aktivně odpočívají. Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit se zážitkovou agenturou ESENNCE.cz

Našláplý víkend v Podkrkonoší

Chcete-li si užít pořádně nabitý víkend, doporučujeme vyrazit do Trutnova na víkendový sportovní wellness pobyt, který si užijete do poslední chvíle. Zahrajete si squash, badminton nebo tenis, zacvičíte si ve vybavené posilovně, odpočinete v sauně nebo vířivce a dopřejete si i uvolňující masáž. Hotel je navíc skvěle situovaný, takže je ideálním výchozím bodem pro vaše výlety. Jak to všechno stihnete? Nezapomeňte si doma budík!

Sport a zábava pro celou rodinu

Kde si užijí víkend stejně děti i dospělí? V aquaparku! Děti si samozřejmě nejvíc užijí všechny místní atrakce, tobogány, skluzavky a divokou řeku. Vodní atrakce si mohou užívat od rána až do večera. A navíc žádné složité převlékání v šatnách, ráno se můžou v plavkách a v županu přesunout rovnou do bazénů, což ocení i rodiče. A co ti si zde užijí? 12 druhů saun, aroma sprchy, vířivky, fitness zónu nebo drink u bazénového baru. Rozhodně se zde zabaví celá rodina a to za každého počasí. Skvělý dárek pro děti např. za vysvědčení!

Naučte se hrát golf jako profíci

Považujete golf za sport jen pro vyvolené, přijde vám složitý nebo jste zkrátka neměli příležitost si ho zahrát? Vyzkoušejte golfový víkend, kde se pravidla naučíte a pod vedením profi trenéra proniknete do jeho tajů. Golfové pobyty si můžete užít hned v několika lokalitách – v krásné přírodě Krkonoš, lázeňském městě Poděbrady nebo na Dýšině u Plzně.

Víkendový pobyt jako dárek

Přemýšlíte, co věnovat např. k významnému výročí nebo jako svatební dar? Poukaz na zajímavý víkendový pobyt může být skvělým dárkem. Termín pobytu si totiž mohou určit sami obdarovaní po dobu platnosti poukazu – což je standardně 6 měsíců. Zážitková agentura ESENNCE byla 5x zvolena jako Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky, proto se nebojíme její služby doporučit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno