Vířivka může zlepšit fyzickou i psychickou kondici! Jaké jsou možnosti?

Vířivky jsou stále populárnější napříč celou společností a není to jen pouhá náhoda. „Vířivkování“ má totiž hned několik pro lidský organismus prospěšných vlivů. Kvalitní práci ovšem odvede výhradně kvalitní vířivka. Jaké vířivky je možné mít a jak rozpoznat opravdu kvalitní vířivku?

Evropské normy, certifikáty kvality a prodloužená záruka jsou tři faktory, kterými se při výběru vířivky řiďte. Opravdu kvalitní vířivka je totiž musí bezpodmínečně mít. Ty nejpřísnější nároky na kvalitu splňují například vířivky značky UnitedSpa. Tyto navíc nabízejí i mnoho variant řešení, ve kterých je možné je mít. Vířivky této značky jsou k dostání v mnoha variantách barevných kombinací povrchu skořepiny, obložení, krytu a vnitřního vybavení.

Vířivka je pro lidské tělo velmi prospěšná!

Tvar vířivky je vždy přizpůsoben tak, aby byl pobyt ve vířivce maximálně pohodlný.

Základ každé vířivky totiž tvoří velmi odolná akrylátová vana, ve které je zabudován hydromasážní systém, dále také inteligentní systém ohřevu vody a kombinované masážní trysky. Samozřejmostí je osvětlení vířivky, ozónová dezinfekce vody ve vaně a cirkulační filtrační systém. Vířivky mají proto na lidský organismus blahodárný vliv. Vířivky totiž tlumí bolest, uvolňují stres, zajišťují dokonalou očistu, pomáhají při nespavosti, redukují následky artritidy, efektivně chrání před celulitidou, pomáhají bojovat s nadváhou a nezatěžují kardiovaskulární soustavu. Během pobytu ve vířivce tak budete relaxovat a současně i posilovat své tělo.

Užijte si to maximum!

Velmi oblíbené jsou v současné době především venkovní vířivky – není totiž nic hezčího než krásně horká koupel při večerní chladné noci. Pobyt ve vířivce si můžete užít na maximum. Vířivky je totiž možné mít i v nadstandardním vybavení. K vířivce si totiž můžete objednat cokoliv si jen budete přát. K vířivce lze například zabudovat LCD televize s DVD přehrávačem s úhlopříčkou až 15″, dále například vodopád nebo světelná fontána, případně LED světla s několika barevnými variacemi, výsuvné reproduktory mnohem více. Díky těmto vychytávám se vám z vířivky nebude chtít! Chtějte kvalitní vířivku – chtějte UnitedSpa. Možné je mít i vířivky na klíč, které vám budou vyhovovat tvarem i vybavením.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno