Zuzana Vojtěchová trénink

Představíme si jak vypadá klasický tréninkový den naší snowboardové reprezentantky v alpských disciplínách Zuzany Vojtěchové. Představíme si také její trénink.

Ještě než začneme se samotným tréninkem představíme si Zuzanu Vojtěchovou. Snowboaridingu se věnuje závodně od roku 1996. Pravidelně se zůčastnuje závodů světového poháru i Mistrovství světa. Závodí v alpských disciplínách. Jejím cílem je kvalifikovat se na olympijské hry v roce 2010 do Vancouveru.

Zuzana Vojtěchová tréninkový den

Popíšeme si klasický den Zuzany Vojtěchové když má tréninkový den na sněhu. Nejprve si postaví trať (8:00 – 8:30), pak se rozjezdí, pomocí 2-3 jízd volně, pak se protáhne a pak již trénuje slalom nebo obří slalom. Ty jezdí přibližně 2 až 3 hodiny, záleží na podmínkách a taky na tréninkovém období. Na podzim toho Zuzana Vojtěchová najezdí více, v samotné sezóně již dávky snižuje. Po skončení tréninku musí ještě sbalit trať a vydává se domů.

Zuzana Vojtěchová

Odpoledne Zuzana Vojtěchová zařazuje někdy další trénink. Kdy si jde zaběhat, případně zaběžkovat. Zuzana Vojtěchová samozřejmě nezapomíná ani na strečink.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno