Česká Nominace na olympijské hry v Londýně 2012

Podívejte se jak vypadá kompletní Česká nominace na OH, které se uskuteční v Londýně. Olympiáda začíná 27.7.2012.

Po kliknutí na jméno reprezentanta, se o něm můžete dozvědět více informací. U některých se můžete podívat na to, jak vypadá jejich trénink a tréninkový den.

Atletika

  1. Jaroslav Bába (výška)
  2. Věra Cechlová (disk)
  3. Tereza Čapková (1500 m)
  4. Kateřina Čechová (100 m)
  5. Zuzana Hejnová (400 m př.)
  6. Jakub Holuša (800 m) – podívejte se také na článek o jeho tréninku.
  7. Jarmila Klimešová (oštěp)
  8. Eliška Klučinová (sedmiboj)
  9. Jan Kreisinger (maraton)
  10. Jan Kudlička (tyč)
  11. Oldřiška Marešová (výška)
  12. Pavel Maslák (200 a 400 m),
  13. Lukáš Melich (kladivo)
  14. Lucie Pelantová (chůze)
  15. Josef Prorok (400 m př.)
  16. Jiřina Ptáčníková (tyč)
  17. Denisa Rosolová (400 a 400 m př.)
  18. Ivana Sekyrová (maraton)
  19. Kateřina Šafránková (kladivo)
  20. Roman Šebrle (desetiboj)
  21. Lucie Škrobáková (100 m př.) – podívejte se také na článek o jejím tréninku.
  22. Barbora Špotáková (oštěp)
  23. Vítězslav Veselý (oštěp)
  24. Antonín Žalský (koule)
  25. Petr Frydrych (oštěp)
  26. Jakub Vadlejch (oštěp)
  27. Jitka Bartoníčková ( 4x 400 m) – podívejte se také na článek o jejím tréninku.
  28. Zuzana Bergrová (4x 400 m)
  29. Lenka Masná (800 m) – podívejte se také na článek o jejím tréninku.

Badminton

  1. Kristína Gavnholtová
  2. Petr Koukal

Basketbal

  1. Lenka Bartáková
  2. Kateřina Bartoňová
  3. Ilona Burgrová
  4. Kateřina Elhotová
  5. Alena Hanušová
  6. Hana Horáková
  7. Petra Kulichová
  8. Teraza Pecková
  9. Jana Veselá
  10. Eva Vítečková
  11. Kateřina Zohnová
  12. Michaela Zrůstová

Box

  1. Zdeněk Chládek (do 64 kg).

Cyklistika

  1. Pavel Kelemen (dráhová – sprint),
  2. Denis Špička (dráhová – keirin)
  3. Jaroslav Kulhavý (horská kola)
  4. Ondřej Cink (horská kola)
  5. Jan Škarnitzl (horská kola)
  6. Kateřina Nash(horská kola)
  7. Aneta Hladíková (BMX)
  8. Romana Labounková (BMX)
  9. Jan Bárta (silnice)
  10. Roman Kreuziger (silnice)

Gymnastika

  1. Zita Frydrychová (skoky na trampolíně)
  2. Martin Konečný (sportovní gymnastika)
  3. Kristýna Pálešová (sportovní gymnastika)

Jachting

  1. Veronika Fenclová (Laser Radial)
  2. Karel Lavický (RS:X)
  3. Michal Maier (Finn)
  4. Viktor Teplý (Radial)

Judo

  1. Jaromír Ježek (do 73 kg)
  2. Lukáš Krpálek (do 100 kg)
  3. Jaromír Musil (do 81 kg)

Rychlostní kanoistika

  1. Filip Dvořák (C2 1000 m)
  2. Jaroslav Radoň (C2 1000 m)
  3. Daniel Havel (K4 1000 m)
  4. Josef Dostál (K4 1000 m)
  5. Pavel Davídek (K4 1000 m)
  6. Lukáš Trefil (K4 1000 m)

Moderní pětiboj

  1. David Svoboda
  2. Natálie Dianová
  3. Ondřej Polívka

Plavání

  1. Simona Baumrtová (100 a 200 m znak)
  2. Soňa Bernardová (synchronizované plavání)
  3. Alžběta Dufková (synchronizované plavání)
  4. Petra Chocová (100 m prsa)
  5. Martina Moravčíková (100 m prsa)
  6. Jana Pechanová (10 km)
  7. Martin Verner (100 v. zp.)
  8. Barbora Závadová (400 m pol. záv.).

Plážový volejbal

  1. Petr Beneš
  2. Přemysl Kubala
  3. Lenka Háječková
  4. Hana Klapalová
  5. Kristýna Kolocová
  6. Markéta Sluková

Stolní tenis

  1. Iveta Vacenovská
  2. Dana Hadačová

Sportovní střelba

  1. Kateřina Emmons (vzduchová puška, sportovní malorážka)
  2. Václav Haman (vzduchová puška)
  3. David Kostelecký (trap)
  4. Jiří Lipták (trap)
  5. Lenka Marušková (sportovní pistole, vzduchová pistole)
  6. Martin Podhráský (rychlopalná pistole)
  7. Martin Strnad (rychlopalná pistole)
  8. Jan Sychra (skeet)
  9. Adéla Sýkorová (vzduchová puška)
  10. Jakub Tomeček (skeet)

Tenis

  1. Lucie Hradecká (čtyřhra)
  2. Andrea Hlaváčková (čtyřhra)
  3. Petra Kvitová (dvouhra, mix)
  4. Lucie Šafářová (dvouhra)
  5. Petra Cetkovská (dvouhra)
  6. Klára Zakopalová (dvouhra)
  7. Radek Štěpánek (dvouhra, čtyřhra, mix)
  8. Tomáš Berdych (dvouhra, čtyřhra)

Triatlon

  1. Jan Čelůstka
  2. Vendula Frintová – přečtěte si také článek o jejím tréninku.
  3. Přemysl Švarc
  4. Radka Vodičková

Veslování

  1. Jitka Antošová (dvojskif)
  2. Lenka Antošová (dvojskif)
  3. Milan Bruncvík (čtyřka bez kormidelníka)
  4. Michal Horváth (čtyřka bez kormidelníka)
  5. Matyáš Klang (čtyřka bez kormidelníka)
  6. Jakub Podrazil (čtyřka bez kormidelníka)
  7. Miroslava Knapková (skif)
  8. Ondřej Synek (skif)
  9. Jiří Kopáč (čtyřka bez kormidelníka lenkých vah)
  10. Jan Vetešník (čtyřka bez kormidelníka lenkých vah)
  11. Ondřej Vetešník (čtyřka bez kormidelníka lenkých vah) – podívejte se jak vypadá jeho trénink.
  12. Miroslav Vraštil (čtyřka bez kormidelníka lenkých vah)

Vodní slalom

  1. Štěpánka Hilgertová (K1)
  2. Vavřinec Hradilek (K1 a C2)
  3. Stanislav Ježek (C1 a C2)
  4. Jaroslav Volf (C2)
  5. Ondřej Štěpánek (C2)

Vzpírání

  1. Jiří Orság (nad 105 kg)

Zápas

  1. David Vála (řeckořímský, do 96 kg).

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here