EURO 2008

Speciál EURO 2008 – představíme vám evropský fotbalový svátek, který se koná v Rakousku a Švýcarsku.

Program EURO 2008

1. kolo (So 7. června – 0:00)
Švýcarsko Česko 7.6. 18:00
Portugalsko Turecko 7.6. 20:45
1. kolo (Ne 8. června – 0:00)
Rakousko Chorvatsko 8.6. 18:00
Německo Polsko 8.6. 20:45
1. kolo (Po 9. června – 0:00)
Rumunsko Francie 9.6. 18:00
Nizozemsko Itálie 9.6. 20:45
1. kolo (Út 10. června – 0:00)
Španělsko Rusko 10.6. 18:00
Řecko Švédsko 10.6. 20:45
2. kolo (St 11. června – 0:00)
Česko Portugalsko 11.6. 18:00
Švýcarsko Turecko 11.6. 20:45
2. kolo (Čt 12. června – 0:00)
Chorvatsko Německo 12.6. 18:00
Rakousko Polsko 12.6. 20:45
2. kolo (Pá 13. června – 0:00)
Itálie Rumunsko 13.6. 18:00
Nizozemsko Francie 13.6. 20:45
2. kolo (So 14. června – 0:00)
Švédsko Španělsko 14.6. 18:00
Řecko Rusko 14.6. 20:45
3. kolo (Ne 15. června – 20:45)
Švýcarsko Portugalsko 15.6. 20:45
Turecko Česko 15.6. 20:45
3. kolo (Po 16. června – 20:45)
Rakousko Německo 16.6. 20:45
Polsko Chorvatsko 16.6. 20:45
3. kolo (Út 17. června – 20:45)
Nizozemsko Rumunsko 17.6. 20:45
Francie Itálie 17.6. 20:45
3. kolo (St 18. června – 20:45)
Řecko Španělsko 18.6. 20:45
Rusko Švédsko 18.6. 20:45
čtvrtfinále (Čt 19. června – 20:45)
1A 2B 19.6. 20:45
1B 2A 20.6. 20:45
1C 2D 21.6. 20:45
1D 2C 22.6. 20:45
semifinále (St 25. června – 20:45)
1A/2B 2A/1B 25.6. 20:45
1C/2D 2C/1D 26.6. 20:45
FINÁLE (Ne 29. června – 20:45)
vítěz 1. semifinále vítěz 2. semifinále 29.6. 20:45

Český tým soupiska EURO 2008

brankář
Č Jméno Mužstvo Narozen Z G
1 Petr Čech Chelsea (Anglie) 20.5.1982 59 0
16 Jaromír Blažek Norimberk (Německo) 29.12.1972 14 0
23 Daniel Zítka Anderlecht (Belgie) 20.6.1975 1 0
obránce
Č Jméno Mužstvo Narozen Z G
2 Zdeněk Grygera Juventus (Itálie) 14.5.1980 53 2
5 Radoslav Kováč Spartak Moskva (Rusko) 27.11.1979 23 1
6 Marek Jankulovski AC Milán (Itálie) 9.5.1977 64 10
12 Zdeněk Pospěch FC Kodaň (Dánsko) 14.12.1978 8 0
13 Michal Kadlec Sparta (ČR) 13.12.1984 6 1
18 Tomáš Sivok Sparta (ČR) 15.9.1983 6 0
21 Tomáš Ujfaluši Fiorentina (Itálie) 24.3.1978 68 2
22 David Rozehnal Lazio Řím (Itálie) 5.7.1980 45 0
záložník
Č Jméno Mužstvo Narozen Z G
3 Jan Polák Anderlecht (Belgie) 14.3.1981 38 6
4 Tomáš Galásek Norimberk (Německo) 15.1.1973 66 1
7 Libor Sionko FC Kodaň (Dánsko) 1.2.1977 30 6
11 Stanislav Vlček Anderlecht (Belgie) 28.2.1976 10 0
14 David Jarolím Hamburk (Německo) 17.5.1979 16 1
17 Marek Matějovský Reading (Anglie) 20.12.1981 10 1
19 Rudolf Skácel Hertha (Německo) 17.7.1979 5 1
20 Jaroslav Plašil Osasuna (Španělsko) 5.1.1982 37 2
útočník
Č Jméno Mužstvo Narozen Z G
8 Martin Fenin Frankfurt (Německo) 16.4.1987 5 0
9 Jan Koller Norimberk (Německo) 30.3.1973 87 54
10 Václav Svěrkoš Ostrava (ČR) 1.11.1983 2 0
15 Milan Baroš Portsmouth (Anglie) 28.10.1981 64 31
hlavní trenér
Jméno Narozen
Karel Brückner 13.11.1939
asistent trenéra
Jméno Narozen
Petr Rada 21.8.1958
Jaroslav Šilhavý 3.11.1961
Jan Stejskal 16.1.1962

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here