ME ve fotbale 2012

Velké fotbalové šílenství to bude mistrovství evropy ve fotbale 2012. Mistrovství evropy se zůčastní nejlepší evropské reprezentace a Česká republika mezi nimi nebude chybět. Můžete se podívat na komletní program a rozlosování ME ve fotbale 2012. To mistrovství evropy pořádá Polsko a Ukrajina. Dozvíte se také jak vypadají soupisky jednotlivých týmů, které pojedou na Euro.

Místo konání: Polsko a Ukrajina
Datum konání: 8.červen 2012 – 1.červenec 2012

ME ve fotbale 2012: kompletní program a rozlosování

Kompletní program Mistrovství evropy ve fotbale 2012:

8.června 18:00 Varšava -skupina A            Polsko – Řecko
8.června 20:45 Vratislav skupina A       Rusko – Česká republika

9.června 18:00 Charkov -skupina B            Nizozemsko – Dánsko
9.června 20:45 Lvov -skupina B                Německo – Portugalsko

10.června 18:00 Gdaňsk -skupina C           Španělsko – Itálie
10.června 20:45 Poznaň -skupina C           Irsko – Chorvatsko

11.června 18:00 Doněck -skupina D          Francie – Anglie
11.června 20:45 Kyjev -skupina D             Ukrajina – Švédsko

12.června 18:00 Vratislav -skupina A     Řecko – Česká republika
12.června 20:45 Varšava -skupina A           Polsko – Rusko

13.června 18:00 Lvov -skupina B              Dánsko – Portugalsko
13.června 20:45 Charkov -skupina B         Nizozemsko – Německo

14.června 18:00 Poznaň -skupina C           Itálie – Chorvatsko
14.června 20:45 Gdaňsk -skupina C           Španělsko – Irsko

15.června 18:00 Kyjev -skupina D             Švédsko – Anglie
15.června 20:45 Doněck -skupina D          Ukrajina – Francie

16.června 20:45 Vratislav skupina A    Česká republika – Polsko
16.června 20:45 Varšava -skupina A          Řecko – Rusko

17.června 20:45 Charkov -skupina B         Portugalsko – Nizozemsko
17.června 20:45 Lvov -skupina B              Dánsko – Německo

18.června 20:45 Gdaňsk -skupina C          Chorvatsko – Španělsko
18.června 20:45 Poznaň -skupina C          Itálie – Irsko

19.června 20:45 Doněck -skupina D         Anglie – Ukrajina
19.června 20:45 Kyjev -skupina D            Švédsko – Francie

Čtvrtfinále

21.června 20:45 Varšava I.         Vítěz A – Druhý z B

22.června 20:45 Gdaňsk II.         Vítěz B – Druhý z A

23.června 20:45 Doněck III.        Vítěz C – Druhý z D

24.června 20:45 Kyjev IV.           Vítěz D – Druhý z C

Semifinále

27.června 20:45 Doněck           Vítěz I. – Vítěz III.

28.června 20:45 Varšava           Vítěz II. – Vítěz IV.

Finále

31.června 20:45 Kyjev

Soupiska Českého týmů

Brankáři: Čech, Drobný, Laštůvka, Grigar (náhradník).
Obránci: Limberský, Gebre Selassie, Suchý, Sivok, Hubník, M. Kadlec, Rajtoral.
Záložníci: Hübschman, Jiráček, Kolář, Petržela, Pilař, Plašil, Pudil, Rosický, Rezek.
Útočníci: Lafata, Necid, Pekhart, Baroš.

Článek bude průběžně doplňován o další informace.

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here