Mizuno podzimní sedmička – závod pro všechny

Praha, 3. listopadu 2009 – V rámci brněnského veletrhu Sport life se v sobotu, 7. listopadu, uskuteční běh Mizuno podzimní sedmička. Účast v závodě, na který všechny běžce a sportovce zve partner závodu tavený sýr Maratonec, je zdarma. Startující budou mít navíc bezplatný přístup do všech expozic veletrhu.

Mizuno podzimní sedmička – závod pro všechny

Podzimní sedmička, která se poběží přímo v areálu brněnského výstaviště, odstartuje v 15 hodin. Do závodu dlouhého 7 kilometrů se můžete do 5. listopadu přihlásit zdarma, a to na internetové adrese www.championchip.cz/new/prihlaska3.php?IdAkce=2009110710. Součástí sportovního odpoledne bude od 14:30 hodin také nesoutěžní lidový běh na dvoukilometrové trati.

 Zaregistrovaní běžci obdrží v den závodu startovní číslo se jménem ve stanu Mizuno před hlavní branou BVV. Toto číslo zároveň slouží jako volný vstup do všech expozic veletrhu SPORT Life po celou sobotu. Přihlášení do běhu bude možné i přímo na místě v den konání závodu.           Pro nejrychlejší běžce v celkem deseti kategoriích jsou připraveny sportovní ceny, všichni účastníci navíc obdrží diplom a balíček s Maratoncem a dalšími drobnými dárky.

Tavený sýr Maratonec dlouhodobě podporuje sport a zejména běhání. Spolu se známým vytrvalostním běžcem Milošem Škorpilem představil na jaře stránky www.maratonec.cz, které nabízí například rady pro začínající běžce nebo doporučení ohledně zdravé výživy. Maratonec je obohacený o lehce stravitelné syrovátkové proteiny dodávající tělu potřebnou energii. Syrovátkové bílkoviny obsažené v sýru jsou zdrojem nezbytných aminokyselin, které jsou významné pro regeneraci svalů, kostí i kloubů a základem pro tvorbu svalové hmoty. „Díky tomu je Maratonec vhodný pro sportovce i aktivní životní styl a přispívá k pokrytí našich každodenních potřeb,“ upřesňuje Miloš Škorpil.

 Právě s Milošem Škorpilem a jeho běžeckou poradnou se můžete setkat na stánku Mizuno Run, kde bude po celou dobu trvání veletrhu souběžně probíhat i ochutnávka Maratonce. Součástí stánku bude i diagnostika chodidel na přístroji Mizuno Precision Fit, který pomocí scanneru a dalších vložených parametrů vyhodnotí nášlap chodidla a doporučí vhodnou běžeckou obuv.

 Mezinárodní sporotvní veletrh Sport life se koná od 5. do 8. listopadu v areálu brněnského výstaviště BVV. Atraktivní přehlídku potřeb pro sport a aktivní trávení volného času doplní veletrhy Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno. V rámci doprovodného programu se uskuteční mj. Světový pohár v lezení na obtížnost, Mistrovství ČR v biketrialu, závody ve skateboardingu nebo BMX & MTB freestyle.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno