MS v atletice 2011 Tegu

Za chvíli začne MS v atletice 2011 Tegu. Své síly poměří nejlepší atleti a atletky na světe. Mistrovství světa se letos uskuteční v Jižní Koreji ve městě s názvem Tegu.

MS v atletice 2011 Tegu se bude konat v termínu: 27.8.2011 – 4.9.2011
MS v atletice 2011 Tegu maskot

Mistrovství světa se bude konat na stadionu Daegu World Cup Stadium. Jedná se již o 13. venkovní MS v atletice.

MS v atletice 2011 Tegu program šampionátu

Program MS v atletice 2011 bude následujicí:

Neděle 28. srpna 2011
02:00 M 20 km chůze finále

02:05 M 110 m př. desetiboj – Šebrle
02:30 Ž skok o tyči kvalifikace – Ptáčníková
02:50 M 110 m př. rozběhy
03:00 M hod diskem desetiboj – Šebrle
03:20 Ž vrh koulí kvalifikace
03:40 Ž 1500 m  rozběhy
04:15 M 400 m  rozběhy
04:20 M hod diskem desetiboj – Šebrle
05:10 Ž 100 m  rozběhy
06:00 M skok o tyči desetiboj – Šebrle

09:30 M hod oštěpem desetiboj – Šebrle
10:45 M hod oštěpem desetiboj – Šebrle
11:00 M 800 m  semifinále
11:15 Ž skok daleký finále
11:30 M 100 m  semifinále
11:55 Ž 400 m  semifinále – Rosolová
12:15 Ž hod diskem finále – Cechlová
12:30 M 10 000 m finále
13:15 M 1500 m  desetiboj – Šebrle
13:45 M 100 m  finále

Pondělí 29. srpna 2011
03:00 Ž 100 m př. sedmiboj – Cachová
03:10 M hod diskem kvalifikace – Marcell
03:40 M 3000 m př.  rozběhy
04:00 Ž skok vysoký sedmiboj – Cachová
04:30 M 400 m př. rozběhy
04:30 M hod diskem kvalifikace – Marcell
05:20 Ž 400 m př. rozběhy – Hejnová

12:00 M 110 m př. semifinále
12:05 Ž vrh koulí sedmiboj – Cachová
12:15 M hod kladivem finále
12:25 M skok o tyči finále – Kudlička
12:30 Ž 100 m  semifinále
13:00 M 400 m  semifinále
13:35 Ž 200 m  sedmiboj – Cachová
13:40 Ž vrh koulí finále
14:05 Ž 400 m  finále – Rosolová
14:25 M 110 m př. finále
14:45 Ž 100 m  finále

Úterý 30. srpna 2011
03:00 Ž skok daleký sedmiboj – Cachová
03:10 M skok vysoký kvalifikace – Bába
03:20 Ž 5000 m  rozběhy
04:20 M 1500 m  rozběhy
04:40 Ž hod oštěpem sedmiboj – Cachová
04:45 Ž trojskok  kvalifikace
05:50 Ž hod oštěpem sedmiboj – Cachová

12:00 Ž 400 m př. semifinále – Hejnová
12:05 Ž skok o tyči finále – Ptáčníková

12:30 M 400 m př. semifinále
12:55 M hod diskem finále – Marcell
13:00 Ž 800 m  sedmiboj – Cachová
13:35 Ž 1500 m  semifinále
14:00 M 800 m   finále
14:20 Ž 3000 m př. finále – Lustigová
14:45 M 400 m  finále

Středa 31. srpna 2011
02:00 Ž 20 km chůze  finále – Pelantová, Schindlerová

Čtvrtek 1. září 2011
03:00 M vrh koulí kvalifikace – Marcell
03:05 M 5000 m  rozběhy
03:10 Ž hod oštěpem kvalifikace – Klimešová, Špotáková
03:45 Ž skok vysoký kvalifikace
03:50 Ž 200 m   rozběhy
04:25 Ž hod oštěpem kvalifikace – Klimešová, Špotáková
04:35 M skok daleký kvalifikace
04:40 Ž 800 m  rozběhy
05:30 M 4×400 m rozběhy

12:00 M hod oštěpem kvalifikace – Frydrych, Vadlejch, Veselý
12:10 M skok vysoký finále – Bába
12:20 Ž trojskok finále
12:25 Ž 200 m  semifinále
12:55 M 1500 m  semifinále
13:20 M hod oštěpem kvalifikace – Frydrych, Vadlejch, Veselý
13:25 M 3000 m př. finále
13:55 Ž 1500 m  finále
14:15 Ž 400 m př. finále – Hejnová
14:30 M 400 m př. finále

Pátek 2. září 2011
03:00 Ž hod kladivem kvalifikace
03:20 Ž 100 m př. rozběhy – Škrobáková
03:30 M trojskok  kvalifikace
04:10 M 200 m   rozběhy – Maslák
04:35 Ž hod kladivem kvalifikace
05:10 Ž 4×400 m rozběhy – Bartoničková, Bergrová, Hejnová, Rosolová (Cachová)

12:00 M vrh koulí finále – Marcell
12:10 Ž hod oštěpem finále – Klimešová, Špotáková
12:20 M skok daleký finále
12:25 Ž 800 m  semifinále
12:55 M 200 m  semifinále – Maslák
13:25 Ž 5000 m  finále
13:55 Ž 200 m  finále
14:15 M 4×400 m finále

Sobota 3. září 2011
01:00 M 50 km chůze finále

12:00 Ž skok vysoký finále
12:10 M hod oštěpem finále – Frydrych, Vadlejch, Veselý

12:15 Ž 100 m př. semifinále – Škrobáková
13:15 M 1500 m  finále
13:40 Ž 4×400 m  finále – Bartoničková, Bergrová, Hejnová, Rosolová (Cachová)

14:00 Ž 100 m př. finále – Škrobáková
14:20 M 200 m  finále – Maslák

Neděle 4. září 2011
02:00 M maraton finále

11:15 Ž hod kladivem finále
11:30 Ž 4×100 m rozběhy
12:00 M 4×100 m rozběhy
12:05 M trojskok finále
12:40 M 5000 m  finále
13:15 Ž 800 m  finále
13:35 Ž 4×100 m finále
14:00 M 4×100 m finále

Zdroj programu: Atletika.cz

MS v atletice 2011 Tegu – Čeští reprezentanti

Pojďme si představit naše atlety a atletiky, kteří budou startovat na mistrovství světa v atletice. Po kliknutí na jméno atleta, najdete více informací o atletovi.

Čeští atleti:

Výška – Jaroslav Bába
Tyč – Jan Kudlička
Koule a disk – Jan Marcell
Oštěp Petr Frydrych
Oštěp – Vítězslav Veselý
Oštěp – Jakub Vadlejch –
Desetiboj – Roman Šebrle
Běh 200 metrů – Pavel Maslák

České atletky:

200 m a 400 m – Denisa Rosolová
100 m př. – Lucie Škrobáková –  podívejte se na článek o jejím tréninku ZDE!
400 m př. – Zuzana Hejnová
3000 m př. – Marcela Lustigová
Tyč – Jiřina Ptáčníková –
Disk – Věra Cechlová
Oštěp – Barbora Špotáková
Oštěp – Jarmila Klimešová –
Sedmiboj – Kateřina Cachová
20 km chůze – Lucie Pelantová
20 km chůze – Zuzana Schindlerová
4×400 m – Rosolová, BergrováBartoničková, Hejnová –  podívejte se na článek o tréninku Jitky Bartoníčkové ZDE!

Jak trénuje atleti

Podívejte se také na články o tréninku českých atletů a atletek:

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here