Nový sportovní veletrh TENNIS ARENA FAIR 2010 !

V polovině dubna, od pátku do neděle 16. – 18.4. se v Club Hotelu Praha v Průhonicích bude konat veletrh tenisového vybavení a raketových sportů TENNIS ARENA FAIR. Jeho organizátorem je společnost Czech Tennis Agency, která je rovněž vydavatelem tenisového magazínu

Tato zcela ojedinělá akce v ideálním termínu, kdy se příznivci tenisu, badmintonu a dalších raketových sportů připravují na  letní sezónu, představí novinky a zajímavosti pro hráče i majitele sportovních a wellnes zařízení, trenéry, maséry, učitele i pro nejširší veřejnost.

V příjemném prostředí areálu průhonického sportcentra bude na návštěvníky čekat také program, který se nehodí nazývat doprovodným, protože je nedílnou součástí veletrhu.

Ti kteří uvažují o pořízení nového vybavení jistě uvítají neobvyklou možnost testování raket s využitím nahrávacích strojů, nejen dámy určitě zaujmou módní přehlídky sportovního a tenisového oblečení a i pro děti bude připraven sportovní i rekreační program. Úlohu průvodce a moderátora na sebe vzal Martin Severa.

Další zajímavostí bude také exhibice Českého tenisového svazu vozíčkářů za aktivní účasti známých osobností. Při turnaji se zde  můžeme těšit na písničkáře Mirka Palečka nebo fotbalovou legendu Antonína Panenku.

Pro získání nových informací a poznatků jsou připraveny tematicky zaměřené semináře a prezentace. Jedním z nich je například přednáška zastoupení firmy Jentschura o vlivech překyselení organizmu při vrcholovém i rekreačním sportu.

S úspěchem se rozhodně setká o víkendu i možnost degustace od sedmi dovozců světových značek vín. Ochutnat  a případně i koupit si návštěvníci budou moci například výborná rakouská vína nebo vína z filmovou vůní – jež jsou spojena se slavnými jmény režiséra Coppoly nebo hereckých hvězd, jakými jsou Pierre Richard nebo Gérard  Dépardieu. Dalšími lákadly budou vynikající vína španělská, jihoafrická nebo dosud  méně známá libanonská!

Návštěva veletrhu se dá brát jako zajímavé zpestření pracovního dne nebo také jako víkendový výlet s rodinou. Díky nabitému programu a příjemnému místu konání je zaručeno, že se nikdo nebude nudit.

 

Otevřeno bude mít veletrh v pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 18 a v neděli potom od 9 do 16 hodin. Pro návštěvníky bude připraven dostatek parkovacích míst přímo v prostoru průhonického Club Hotelu Praha.

Vstupné činí 100 Kč a zájemci o degustaci si stejnou částku připlatí.

Další informace včetně kontaktů jsou k dispozici také na stránkách

www.tennis-arena.cz

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno