Los mistrovství světa 2010

Dnes bylo rozlosovány skupiny pro fotbalové mistrovství světa 2010, které se uskuteční v JAR.

Skupina A: Jižní Afrika, Mexiko, Uruguay, Francie
Skupina B: Argentina, Nigérie, Jižní Korea, Řecko
Skupina C: Anglie, USA, Alžír, Slovinsko
Skupina D: Německo, Austrálie, Srbsko , Ghana
Skupina E: Nizozemsko, Dánsko, Japonsko, Kamerun
Skupina F: Itálie, Paraguay, Nový Zéland, Slovensko
Skupina G: Brazílie, Korea, Pobřeží slonoviny, Portugalsko
Skupina H: Španělsko, Švýcarsko, Honduras, Chile.

MS 2010 JAR – termíny a program zápasů

Skupina A
11. června 15:00 Johannesburg-Soocer City JAR – Mexiko
11. června 20:30 Kapské Město Uruguay – Francie
16. června 20:30 Pretoria JAR – Uruguay
17. června 13:30 Polokwane Francie – Mexiko
22. června 16:00 Rustenburg Mexiko – Uruguay
22. června 16:00 Bloemfontein Francie – JAR
Skupina B
12. června 13:30 Johannesburg-Ellis Park Argentina – Nigérie
12. června 16:00 Port Elizabeth Korejská republika – Řecko
17. června 16:00 Bloemfontein Řecko – Nigérie
17. června 20:30 Johannesburg-Soccer City Argentina – Korejská republika
22. června 20:30 Durban Nigérie – Korejská republika
22. června 20:30 Polokwane Řecko – Argentina
Skupina C
12. června 20:30 Rustenburg Anglie – USA
13. června 13:30 Polokwane Alžírsko – Slovinsko
18. června 16:00 Johannesburg-Ellis Park Slovinsko – USA
18. června 20:30 Kapské Město Anglie – Alžírsko
23. června 16:00 Port Elizabeth Slovinsko – Anglie
23. června 16:00 Pretoria USA – Alžírsko
Skupina D
13. června 16:00 Durban Německo – Austrálie
13. června 20:30 Pretoria Srbsko – Ghana
18. června 13:30 Port Elizabeth Německo – Srbsko
19. června 13:30 Rustenburg Ghana – Austrálie
23. června 20:30 Johannesburg Ghana – Německo
23. června 20:30 Nelspruit Austrálie – Srbsko
Skupina E
14. června 13:30 Johannesburg-Soccer City Nizozemsko – Dánsko
14. června 16:00 Bloemfontein Japonsko – Kamerun
19. června 16:00 Durban Nizozemsko – Japonsko
19. června 20:30 Pretoria Kamerun – Dánsko
24. června 20:30 Rustenburg Dánsko – Japonsko
24. června 20:30 Kapské Město Kamerun – Nizozemsko
Skupina F
14. června 20:30 Kapské Město Itálie – Paraguay
15. června 13:30 Rustenburg Nový Zéland – Slovensko
20. června 13:30 Bloemfontein Slovensko – Paraguay
20. června 16:00 Nelspruit Itálie – Nový Zéland
24. června 16:00 Johannesburg-Ellis Park Slovensko – Itálie
24. června 16:00 Polokwane Paraguay – Nový Zéland
Skupina G
15. června 16:00 Port Elizabeth Pobřeží slonoviny – Portugalsko
15. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park Brazílie – KLDR
20. června 20:30 Johannesburg-Soccer City Brazílie – Pobřeží slonoviny
21. června 13:30 Kapské Město Portugalsko – KLDR
25. června 16:00 Durban Portugalsko – Brazílie
25. června 16:00 Nelspruit KLDR – Pobřeží slonoviny
Skupina H
16. června 13:30 Nelspruit Honduras – Chile
16. června 16:00 Durban Španělsko – Švýcarsko
21. června 16:00 Port Elizabeth Chile – Švýcarsko
21. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park Španělsko – Honduras
25. června 20:30 Pretoria Chile – Španělsko
25. června 20:30 Bloemfontein Švýcarsko – Honduras
Osmifinále:
26. června 16:00 Port Elizabeth 1A – 2B (1)
26. června 20:30 Rustenburg 1C – 2D (3)
27. června 16:00 Bloemfontein 1D – 2C (4)
27. června 20:30 Johannesburg-Soccer City 1B – 2A (2)
28. června 16:00 Durban 1E – 2F (5)
28. června 20:30 Johannesburg-Ellis Park 1G – 2H (7)
29. června 16:00 Pretoria 1F – 2E (6)
29. června 20:30 Kapské Město 1H – 2G (8)
Čtvrtfinále:
2. července 16:00 Port Elizabeth 5 – 7 (C)
2. července 20:30 Johannesburg-Soccer City 1 – 3 (A)
3. července 16:00 Kapské Město 2 – 4 (B)
3. července 20:30 Johannesburg-Ellis Park 6 – 8 (D)
Semifinále:
6. července 20:30 Kapské Město A – C
7. července 20:30 Durban B – D
O 3. místo:
10. července 20:30 Port Elizabeth
Finále
11. července 20:30 Johannesburg-Soccer City

Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here