OH Peking 2008

Představení letních olympijských her OH Peking 2008. Představení všech českých sportovců i představení všech olympijských sportů. Obsahuje úplnou nominaci českých sportovců na olympijské hry do Pekingu 2008. Kolik myslíte, že získáme celkem medailí?

Česká nominace na Olympijské hry(OH) do Pekingu 2008

Vše pěkně pohromadě Diskuze o olympijských hrách Pište své postřehy

Atletika

Bába Jaroslav – výška Bílek Roman – 50 km chůze Cechlová Věra – disk Dubnová Romana – výška Hejnová Zuzana – 400 m př. Janáček Štěpán – tyč Janků Tomáš – výška Klimešová Jarmila – oštěp Kudlička Jan– tyč Schindlerová Zuzana – 20 km chůze Straková Iva – výška Sajdok Stanislav – 110 m př. Svoboda Petr – 110 m př. Ščerbová Denisa – sedmiboj Šebrle Roman – desetiboj Škrobáková Lucie – 100 m př. Špotáková Barbora – oštěp Baďurová Kateřina – tyč Götz Rudolf – 400 m Holuša Jakub – 800 m Ledvinová Lenka – kladivo Marcell Jan – disk Melich Lukáš – kladivo Milo Lukáš – 100 m Stehlík Petr – koule Šestáková Martina – trojskok Veselý Vítězslav – oštěp Vojtík Jiří – 200 m

Badminton

Ludíková Kristína – dvouhra Koukal Petr – dvouhra

basketbal

 Družstvo žen Michala Hartigová	pivot  Petra Kulichová	pivot  Hana Machová	rozehrávačka  Markéta Mokrošová	rozehrávačka/křídlo  Michaela Uhrová	rozehrávačka  Ivana Večeřová	pivot  Jana Veselá	křídlo  Eva Vítečková	křídlo  Kateřina Elhotová	rozehrávačka  Romana Hejdová	křídlo  Miloslava Svobodová	křídlo  Edita Šujanová	křídlo/pivot

Cyklistika

 Bábek Tomáš - dráha Huříková Tereza – MTB Kadlec Milan  – dráha Kaňkovský Alois  – dráha Kulhavý Jaroslav  - MTB Prokop Michal  - BMX Ptáčník Adam - dráha Špička Denis - dráha Horáková Jana - BMX Lada Kozlíková  dráha Alois Kaňkovský -dráha madison Roman Kreuziger - silniční cyklistika Petr Benčík - silniční cyklistika

gymnastika

  Konečný Martin - sportovní gymnastika Pálešová Kristýna - sportovní gymnastika Honzáková Lenka - trampolína

Jachting

 Maier Michael - FINN Mrzílková Lenka - 470 Šmídová Lenka - 470 Trčka Martin - Laser muži

Jezdectví

  Jaroslav HatlaJaroslav Hatla - všestrannost

Judo

  Ježek Jaromír – do 73 kg Petříkov Pavel – do 60 kg

Kanoistika

  Hilgertová Štěpánka - K 1 ženy, slalom Hradílek Vavřinec - K 1 muži, slalom Ježek Stanislav - C 1 muži, slalom Štěpánek Ondřej - C 2 muži, slalom Volf Jaroslav  - C 2 muži, slalom Blahová Jana - K2, rychlostní Mrůzková Michala - K2, rychlostní

lukostřelba

  Bulíř Martin Horáčková Barbora

Moderní pětiboj

  Grolichová Lucie Svoboda David Capalini Libor

Plavání

  Jedlička Jiří – 100 m prsa Fučík Tomáš - 200 m polohovka Kazíková Sandra – 50 m vz Klosová Petra – 100 m znak Klusáčková Jana – 100 m vz Rubáček Michal – 100 m motýlek Svoboda Květoslav – 200 m vz Verner Martin – 100 m vz Bernardová Soňa – synchronizované plavání, duet Dufková Alžběta – synchronizované plavání, duet Pechanová Jana - dálkové plavání Vítek Rostislav - dálkové plavání

Sportovní střelba

  Emmons Kateřina - 10 m vzduchová puška, 40 ran Haman Václav - 10 m vzduchová puška, 60 ran Hyková Petra - sportovní pistole, 30 + 30 ran, 25 m Jeřábek Tomáš - libovolná malorážka 3x40 ran, 3 polohy Kalná Pavla - 10 m vzduchová puška, 40 ran Kostelecký David - Trap Marušková Lenka - 10 m vzduchová pistole, 40 ran Podhráský Martin - rychlopalná pistole 2x30 ran, 25 m Strnad Martin -  rychlopalná pistole 2x30 ran, 25 m Sychra Jan - Skeet Šmol Petr - libovolná malorážka, 60 ran vleže Tenk Martin - libovolná pistole 60 ran, 50 m Valová Lucie - sportovní malorážka 3x20 ran, 3 pozice

Stolní tenis

  Hadačová Dana Korbel Petr

Tenis

  Berdych Tomáš Damm Martin Minář Ivo Štěpánek Radek Vaněk Jiří Vízner Pavel Benešová Iveta Šafářová Lucie Vaidišová Nicole Zakopalová Klára

Triatlon

  Frintová Vendula Ospalý Filip Zemanová Lenka

Veslování

  Antošová Jitka - W2x Vařeková Gabriela - W2x Václav Chalupa- W2x Makovička Jakub - W2x Synek Ondřej - M1x Knapková Mirka - W1x Jirka David - M4x Karas Tomáš - M4x Hanák Jakub - M4x Vitásek Petr - M4x Horváth Michal - M4- Gruber Jan - M4- Bruncvík Milan - M4- Neffe Karel - M4-

VZPÍRÁNí

  Wälzer Libor – do 105 kg

Zápas

  Švec Marek - řecko-římský do 96 kg

OH Peking 2008 Česká Nominace podle jednotlivých sportů

 Atletika Tenis Veslování Cyklistika  Plavání  Triatlon Střelba Moderní pětiboj  Basketbal   Badminton   

Obrázky z příprav her OH Peking 2008

OH Peking

OH Peking

OH Peking




Diskuse - zanechat komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here