SPORT Life 2009 Veletrhy Brno

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life 2009 je pro návštěvníky otevřen od 5. 11. 2009 do 8. 11. 2009, a to denně od 9.00 do 18.00 hod, poslední den akce pouze do 16.00 hod.

Široká sportovní veřejnost se opět může těšit na dny plné pohybu, zábavy a inspirace. Čtyřlístek veletržních projektů SPORT Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno začíná už 5. listopadu.

Největší tuzemská výstava potřeb pro sport a aktivní trávení volného času má letos mimořádně bohatý program. Mezinárodní cyklistický veletrh se poprvé prezentuje pod samostatnou značkou Bike Brno a svou nabídkou obsazuje pavilony V, F i část nové haly P. Návštěvníky čekají tisíce jízdních kol a doplňků pro cyklistiku včetně stále populárnějších elektrokol. A samozřejmě spousta novinek, mezi nimi také legendární anglické skládací kolo Brompton.

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life, to je především vybavení pro turistiku a horolezectví, letos s rozšířenou prezentací lyží a zimních sportů, plus nabitá sekce fitness. Vyznavači jachtingu a dalších vodních sportů zamíří do pavilonu Z na mezinárodní výstavu boat Brno, kde mají nejlepší příležitost vybrat si dovolenou na lodi. Čtveřici atraktivních přehlídek doplňuje Caravaning Brno. Nejnovější modely obytných vozů a přívěsů tentokrát zaparkují v obřím pavilonu P, samozřejmě včetně kempingového vybavení, nabídky pronájmů a služeb spojených s tímto způsobem cestování.

Sportovní veletrh samozřejmě není jen o expozicích. Doprovodný program je postaven tak, aby nepřetržitě nabízel zajímavou podívanou – mj. se uskuteční Světový pohár v lezení na obtížnost, Mistrovství ČR v biketrialu nebo závody ve skateboardingu a BMX & MTB freestyle. Aktivnější návštěvníci se mohou sami zapojit, vedle tradičních aktivit jako lanové centrum, kmenové lezení, Fitness festival nebo Spinning Ride se pro ně chystá otevřený běh areálem výstaviště „Mizuno podzimní sedmička“ a testování in-line bruslí. Nechybí ani cestovatelské festivaly, promítání outdoorových filmů, besedy se zajímavými osobnostmi, módní show a mnoho dalšího. Nezapomeňte, ve dnech 5. až 8. listopadu výstaviště žije sportem!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno