Formule F 1 v televizi

Formule 1 patří k lákavým sportovním zážitkům, jimž se oddá velká spousta nadšených fanoušků u televizních obrazovek. Do posledního ročního to bylo možné zcela zdarma. Letošní sezóna však bude v něčem jiná.

Hlavní práva na F1 v televizi totiž získala společnost AMC Networks. Jde samozřejmě o vysílání pro českou a slovenskou republiku. Zapomenout tak můžete na doposud neplacené kanály. Ročník 2015 bude prezentován na těchto dvou programech.

·         Sport1

·         Sport2

Placená Formule 1 v televizi

Nejde každopádně o nic zásadního. Vůni spálených pneumatik a vysoké rychlosti si dopřejí předně majitelé satelitních balíčků, jež si platí tyto dva sportovní kanály. Umožní vám to určitě Skylink, freeSAT nebo Digi TV. Pokud jde o Slovensko, je to satelitní vysílání Magio Sat.

Těšit se bezpochyby můžete na komentáře v obou jazycích.

Co vám přinese Formule 1 v roce 2015?

Bude to především vypjatá atmosféra F1 v televizi, která se nebude týkat jen samotných hlavních závodů. Na obrazovkách, potažmo kanálech Sport1 a Sport2 toho budete moci spatřit daleko více.

·         Tréninky

·         Doprovodný program

·         Reportáže

·         Dokumenty

·         Analýzy

Vyhradíte-li si na všechny tyto pořady dostatek času, máte jistotu, že vám z Formule 1 neunikne skutečně nic. Navíc je vysílání obou kanálů realizováno jak v SD, tak v HD kvalitě, takže o divácké zážitky jistě nebude žádná nouze.

Formule 1 bez placeného kanálu

Nyní je však třeba zmínit, co bude s diváky, kteří nechytají programy Sport1 a Sport2? Ty se budou muset bohužel obejít pouze se základními informacemi o průběhu jednotlivých závodů. Patříte-li k vyznavačům tohoto automobilového sportu, určitě neotálejte a zajistěte si programové kanály Sport1 a Sport2, prostřednictvím nichž vám nic neuteče.

F1 v televizi bude i letos nezapomenutelná, připravte se tak na sezónu v plné parádě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno