Domů Ostatní Sportovní pořady Eurosport – živě na internetu

Eurosport – živě na internetu

Každý milovník sportovních přenosů jistě zná televizní kanál Eurosport. Celosvětová televizní síť, jejímž provozovatelem je francouzská skupina TF1. Eurosport – živě na internetu vysílá hned v několika jazycích, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani ten český.

Sportovním utkáním libovolného typu se však můžete oddávat nejenom na obrazovkách televizorů, ale i na internetu. Novodobý způsob přinášející live přenosy z konkrétních míst, stadionů nebo sportovních zařízení.

Eurosport vysílá o každém sportu

Zaměříte-li se na Eurosport – živě na internetu, jistě vašemu oku neunikne poměrně bohatá a pestrá nabídka nejrůznějších sportů. Sledovat online můžete jak míčové hry, závody, tak atletiku a box. Zkrátka vše, nač si jenom vzpomenete.

·         Fotbal

·         Hokej

·         Tenis

·         Basketbal

·         Golf a mnohé další

Komentáře pro náročného diváka

Eurosport – živě na internetu, to však není jenom přenos živého vysílání, respektive obrazu, ale také mluveného slova. Čeští komentáři a specialisté na konkrétní sportovní odvětví vás budou doprovázet při jednotlivých zápasech a dodávat jim potřebnou atmosféru.

Eurosport online myslí i na pravidelné zveřejňování potřebných výsledků, které máte možnost spatřit ihned po odvysílání. Můžete si být jisti, že žádný gól či nejlepší čas v běhu neunikne vaší pozornosti.

Sledujte rozhovory online

Eurosport – živě na internetu vám přinese velkou spoustu rozhovorů s konkrétními hráči, trenéry a slavnými osobnostmi ze světa sportu.  Nahlédnout tak můžete do tajů zákulisí či dokonce soukromí některých aktérů.

Online Eurosport je vám k dispozici 24 hodin denně a v podstatě z jakéhokoliv místa. Stačí vám k tomu pouze internet a přenosné zařízení, jako je notebook nebo mobilní telefon a tablet. Dnes už nepropásnete žádný zápas, protože vše máte na stanici Eurosport – živě na internetu.

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno