Eurosport – živě na internetu

Každý milovník sportovních přenosů jistě zná televizní kanál Eurosport. Celosvětová televizní síť, jejímž provozovatelem je francouzská skupina TF1. Eurosport – živě na internetu vysílá hned v několika jazycích, mezi nimiž samozřejmě nechybí ani ten český.

Sportovním utkáním libovolného typu se však můžete oddávat nejenom na obrazovkách televizorů, ale i na internetu. Novodobý způsob přinášející live přenosy z konkrétních míst, stadionů nebo sportovních zařízení.

Eurosport vysílá o každém sportu

Zaměříte-li se na Eurosport – živě na internetu, jistě vašemu oku neunikne poměrně bohatá a pestrá nabídka nejrůznějších sportů. Sledovat online můžete jak míčové hry, závody, tak atletiku a box. Zkrátka vše, nač si jenom vzpomenete.

·         Fotbal

·         Hokej

·         Tenis

·         Basketbal

·         Golf a mnohé další

Komentáře pro náročného diváka

Eurosport – živě na internetu, to však není jenom přenos živého vysílání, respektive obrazu, ale také mluveného slova. Čeští komentáři a specialisté na konkrétní sportovní odvětví vás budou doprovázet při jednotlivých zápasech a dodávat jim potřebnou atmosféru.

Eurosport online myslí i na pravidelné zveřejňování potřebných výsledků, které máte možnost spatřit ihned po odvysílání. Můžete si být jisti, že žádný gól či nejlepší čas v běhu neunikne vaší pozornosti.

Sledujte rozhovory online

Eurosport – živě na internetu vám přinese velkou spoustu rozhovorů s konkrétními hráči, trenéry a slavnými osobnostmi ze světa sportu.  Nahlédnout tak můžete do tajů zákulisí či dokonce soukromí některých aktérů.

Online Eurosport je vám k dispozici 24 hodin denně a v podstatě z jakéhokoliv místa. Stačí vám k tomu pouze internet a přenosné zařízení, jako je notebook nebo mobilní telefon a tablet. Dnes už nepropásnete žádný zápas, protože vše máte na stanici Eurosport – živě na internetu.

7 KOMENTÁŘE

 1. Koukal jsem na tenis. zápas na Eurosportu 1. Několikrát hráči vč. toho nejlepšího,R Federera kroutí hlavou nad výsledkem tzv.jestřábího oka.Není důvodem rozporů to,že elektronika má zadaný průměr balónku a vlastní stopa na gumovém nátěru kurtu má jiný (menší tvar i rozměr?

  • Zajímavá myšlenka , jenom doufám ze se u toho jestrabiho oka se nedá podvatet v režii,jinak se zpětné omlouvam každému hráči a rozhodčímu kterým jsem nadával u obrazovky když jsem si myslel ze to je buď aut nebo to není aut když ještě nebylo jestrabi oko , proste naše oko je lehce zmanipulovatelne/hrozny slovo/pro mě Škoda ze všechny granslamy se vysílají na EUrosportu protože kvůli 4 turnajem nechci platit jejich extra kanály a není to na O2tv tenis kde všude dávají naše hračky , no smůla peníze jsou peníze sportu zduř

 2. Moderátor Tomáš Petr nazývá Julii Goerges -Gergézová – nemohl by ji jmenovat čteno správně Gergesová? Děkuji Zdeněk.

 3. Skvělý komentář experta v dnešním golfovém přenosu. Jméno neznám, ale pro mně jako informovaného laika, úžasné poznámky ze zákulisí, ale i technické detaily. Jeden z nejlepších komentářů, napříč sporty. Toho pána chválím.

 4. Děkuji za vysílání přímých přenosů z golfu. To je ta správná vzpruha pro unavenou duši seniorů.
  Žádné trapné stokrát opakované pořady na ČT. Vynikající komentář a úžasná napínavá podívaná.
  Veliké díky za všechny mé sportu oddané přátele.

 5. Dobrý den, dnes 7.5.2021 začátkem tenisového přenosu Krejčíková – Stephens pronesl
  pan Barchman nesmysl o délce času stráveného na kurtu Krejčíkové oproti Stephens.
  Zapomněl, že Bára také hraje čtyřhry, a to debl se Siniakovou a debl s Poláškem!!!

 6. Dobrý den, nechápu, proč na Eurosportu vysíláte dokola chlapy, když naši hrají houbeles, snad kromě Lehečky, a u žen jsme troufám si říct na světové úrovni a musím koukat na nějaké čičmundy a naše holk\ sledovat jen na mobilu a jejich stav on line 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno