Hokej živě na internetu

Hokej živě je web české televize. Nabízí přímé přenosy z O2 extraligy. Web hokej živě je nejlepší web o hokeji na českém internetu.

Česká televize vlastní práva na Extraligu již několit let. Její přenosy mají celkem dobrou kvalitu. Jejich pořad, kdy je přenážen živě nějaký hokejový zápas se jmenuje Buly. Mezi nejlepší komentátory Buly patří bezesportu Robert Záruba a Michal Dusík. Přenosy z hokeje jsou jak na ČT2 tak hlavně na specializovaném sportovním kanále ČT4 Sport. Web hokej živě vznikl o několik let později, řekneme si tedy více o webu hokej živě.

Web hokej živě

Hokej živěWeb hokej živě nabízí přenosy z jednotlivých utkání. Fanoušek tedy nemusí čekat až jeho oblíbený klub bude konečně v televizi. Ale můžete se dívat na utkání svého oblíbeného klubu na webu hokej živě. Web hokej živě dále nabízí reportáže z jednotlivých utkání. Autory reportáží jsou redaktoři České televize.  Sportovní redakce české televize je opravdu kvalitní, takže se jedná o prvotřídní reportáže.   Web hokej živě nabízí i další možnosti.

Hokej živě rozhovory s hráči

Po odehraném utkání si můžete na webu hokej živě podívat na reakce hráčů a trenéru po odehraném utkání.  Na webu hokej živě najdete aktuální videa. Videa pokrývají všechny aktuality z hokeje. Na webu hokej živě najdete také textové zpravodajství z jednotlivých hokejových klubů. V současnosti nabízí web hokej živě tyto hokejové kluby:

 1. HC Mountfield České Budějovice
 2. HC Energie Karlovy Vary
 3. HC GEUS OKNA Kladno
 4. HC Kometa Brno
 5. Bílí Tygři Liberec
 6. HC BENZINA Litvínov
 7. BK Mladá Boleslav
 8. HC Eaton Pardubice
 9. HC Plzeň 1929
 10. HC Slavia Praha
 11. HC Sparta Praha
 12. HC Oceláři Třinec
 13. HC Vítkovice Steel
 14. PSG Zlín

Hokej živě play off

Web hokej živě má největší návštěvnost když se hraje play off. Play off je vyvrcholení celé hokejové sezony. Týmy se celou sezonu připravují na play off. Web hokej živě umožnuje návštevníkům diskutovat o aktuálních tématech.

Web hokej živě je bezesporu nejlepší web o hokeji. Web hokej živě je takový dar české televize hokejovým fanouškům. Sledujte tedy web hokej živě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno