ČT4 Sport online vysílání

ČT4 Sport zatím nenabízí online vysílání přes internet. Uvedeme si důvody proč tomu tak je a na začátku si představíme televizi ČT4 Sport.

ČT4 Sport je sportovní kanál České televize, který vysílá celý den jen a pouze sport. Dříve Česká televize dávala sport převážně na programu ČT2. Dnes již skoro všechny sportovní přenosy dává výhradně na sportovním kanále ČT4 Sport. Kanál ČT4 Sport nemá moc vysokou sledovanost, ale pro sportovní fanoušky je kanál ČT4 Sport výborný. Většina redakce ČT4 tvoří bývalí redaktoři televize ČT2. Jen namátkou například tyto jména: Robert Záruba, Jakub Bažant, Michal Dusík, Michal Rejman, Pavel Čapek,Jaromír Bosák, Radek Bauer, Rober Záruba, Bernadský atd.

Kanál ČT4 Sport dává šanci i menším sportům, které se na programu ČT2 neměli šanci vůbec dostat na sportovní obrazovku. Jedná se například o florbal, futsal, pingpong, rychlobruslení, golf atd. Česká televize má vždy odborníky na jednotlivé sporty.

ČT4 Sport online vysílání -není

ČT4 Sport neumožnuje online vysílání především z toho důvodu, že jí to neumožnují vysílací práva. Pořady a přenosy, které si vyrobí sama by ČT4 mohla dávat přes online vysílání. Ale většinu vysílání jak jí má ČT postavenou nyní, by nesplňovala tyto podmínky. Proto ČT4 Sport nenabízí online vysílání, ani online přenosy. Je to škoda, ale je to tak.

Uvidíme jestli se do budoucna na internetu objeví online vysílání programu ČT4 SPORT.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno