Inline bruslení – bezpečně

Kniha včetně DVD s názvem Inline bruslení – bezpečně je jedinečný projekt, který přináší všem zájemcům o populární a krásný pohyb na inlinech důležité a odborné rady, jak si poradit s vybavením i technikou jízdy.

Jiří Procházka

Společně s DVD tak tvoří nepostradatelnou součást vybavení každého inline bruslaře. Autoři přinášejí také aktuální informace o výukových trendech sportu Inline (Roller) Skating.

Kniha je určena jak pro začátečníky, kteří mohou postupovat krok za krokem směrem k pokročilému bruslení, tak zkušeným bruslařům, pro které jsou určeny zajímavé a náročné triky. Díky mnohaletým zkušenostem víme, že většina pokročilých bruslařů má ve své technice co dohánět a je v jejich zájmu se touto problematikou zabývat. Názorné cviky, které jsme v knize popsali a zobrazili, slouží jako opěrné pilíře každého technicky zdatného bruslaře. Teprve postupným a pravidelným nácvikem se bruslaři otevřou nové rozměry tohoto krásného a především zdravého pohybu, který je skvělým nástrojem pro získání kondice a svalového korzetu lidského těla.

Přehlednost knihy s množstvím fotografií a cvičení, videosekvence techniky jízdy, důraz na bezpečnost a praktické rady instruktora osloví každého bruslaře, bez rozdílu věku a úrovně dovedností. Neváhejte tedy ani minutu a dovolí-li to počasí, nazujte brusle a vyražte společně s naší knihou do terénu. „Inline bruslení pro všechny a vždy bezpečně.“

16×24 cm | 96 stran | 269 Kč | 978-80-247-3331-9 | Katalog. č. knihy: 6971 | Nakladatelství Grada Publishing, a. s.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno