Kniha Martina Sáblíková – Zázrak na bruslích -Roman Streichsbier

Martina Sáblíková se vypracovala z těžkých domácích podmínek až na absolutní vrchol. Kniha popisuje prozatimní kariéru Martiny Sáblíkové. Pro sportovní fanoušky je to určitě dobrá kniha.

Název knihy: Martina Sáblíková – Zázrak na bruslích
Autor knihy: Roman Streichsbier
Cena knihy:  268 Kč
Kde ji můžete koupit: například zde

Než se na tuzemském sportovním nebi zKniha Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích -Roman Streichsbierjevila rychlobruslařka Martina Sáblíková, byla v naší zemi bez jediné kryté dráhy každá individuální zlatá medaile z mistrovství světa či jiné srovnatelné akce kolosální událostí. Drobná dívka z Vysočiny, z níž trenérský guru Petr Novák během několika let vybrousil diamant top kvality, však největší úspěchy na mezinárodní scéně proměnila v něco téměř samozřejmého – a přece úžasného! Tak je suverénní, tak pevnou rukou svému sportu vládne. Když se dnes postaví na start Sáblíková, několikanásobná světová rekordmanka, všechny elitní závodnice znejistí. Jak se však z Martiny, obyčejné holky žijící v panelákovém bytě, stala hvězda první velikosti? Jaká byla její strmá cesta na vrchol? A jak velký podíl má na jejím postu světové špičky svérázný kouč Novák?

Kniha Martina Sáblíková – Zázrak na bruslích -Roman Streichsbier obsah knihy

Kniha sleduje krok za krokem zatím krátkou, ale o to blyštivější kariéru „Popelky z hrbolatých rybníků“ – hlavní favoritky zimní olympiády ve Vancouveru 2010!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno