ČT4 Sport

ČT4 Sport je sportovní kanál České televize. Celý den na něm běží pouze sport. ČT4 Sport zařazuje do vysílání i menší sporty, které se například na programu ČT2 dříve neměli šanci vůbec dostat na obrazovku.

ČT4 Sport je skvělá televize pro sportovní nadšence a fanoušky. Každý den najdete v programu ČT4 Sport spoustu přenosů ze sportovních kolbišť, sportovní dokumenty či sportovní záznamy se sportovních akcí. Při velkých sportovních akcích jako jsou například olymijské hry a zimní olympijské hry nám ČT4 Sport rozšiřuje výběr sportů které sledujeme. Můžeme si tedy vybrat zda budeme sledovat ČT4 Sport nebo ČT2. Na každém kanále beží něco jiného.

ČT4 Sport fotbal

ČT4 Sport má koupenou licenci na 1. Českou gambrinus ligu, takže uvidíte v aukci naše nejlepší fotbalisty. Díky ČT4 Sport může být za týden více fotbalových přenosů. Nabízí také fotbalové magazíny. Fotbal má na ČT4 Sport své nezastupitelné místo, jelikož patří mezi neoblíbenější sport u nás.

ČT4 Sport hokej

Hokej je u nás velmi oblíbený a ČT4 Sport vlastní vysílací práva na Českou extraligu, takže si fanoušči mohou vychutnat přímé přenosy zápasů z naší extraligy. Při mistrovství světa se ČT4 Sport doplňuje s čt2. Hokej dostavá na obrazovce ČT4 Sport hodně prostoru.

ČT4 Sport ostaní sporty

ČT4 Sport se nezaměřuje pouze na největší sporty. Ale dává šanci i sportům menším např: rychlobruslení, krasobruslení, florbal, hazená, volejba, podzemní hokej, plavání, vodní polo, stolní tenis, futsal a spousta dalších sportů.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno