Deník Sport

Deník Sport má dlouhou historii. Noviny Sport jsou naše jediné noviny věnované výhradně sportu.

Deník Sport vychází každý den. Vychází od pondělí do soboty a v neděli je speciální Nedělní deník sport. V pondělním vydání vydání deníku Sport najdete aktuální výsledky z fotbalové a hokejové ligy. V pátek je k časopisu přiložen i časopis.

Deník Sport – čemu se věnuje

Deník SportDeník Sport klade největší důraz na dva v České republice nejoblíbenější sporty a to je hokej a fotbal. Hokej a fotbal také zabírají velkou část stran novin. Ostatní sporty mají o poznání menší prostor.

Na začátku je většinou fotbal, poté následuje hokej a dále jsou v mnohem menším rozsahu další méně oblíbené sporty (např. tenis, atletika, volejbal, gymnastika, cyklistika, florbal, basketbal, box atd).

Z mého pohledu by deník Sport měl klást větší důraz na méně oblíbené sporty a ne jen klást skoro veškerou pozornost na hokej a fotbal.

Deník Sport – internetová verze

Denik Sport jde s dobou a má samozřejmě i svou internetovou verzi, kde najdete také spoustu užitešných informací, které jsou rozstřízeny do jednotlivých rubrik a kategorií.

Internetová verze deníku Sport má velkou výhodu ve své aktuálnosti oproti novinám Sport. Kdy se informace dozvíte až další den ráno. Proto mladší generace využívá hojně internetovou verzi deníku Sport. Ale stále spousta lidí (především můžů) si denně kupují svůj deník Sport.

Deník Sport je u nás jediným sportovním deníkem a je tu mnoho let a doufám že tu deník Sport budu dalších spoustu let.

1 komentář

  1. Zdravím,a chtěl bych se vyjádřit ke Slavií,protože si myslím,že se moc přeceňuje její výkon. Má velké štěstí v naší lize i v LM,v Plzni mohla prohrát a kdyby hrála pře 6 roky s Barcelonou,kde byli špičkoví hráči a byla o 100% lepší,tak by dostali bůra. V Ostravě při poháru śtěstí neměli a prohráli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno