Digi Sport a jeho program

Digi Sport je nový sportovní placený kanál. Nabídne atraktivní přenosy s anglické Premier League.

Před nedávnem zahájila své vysílánání nová sportovní televize s názvem Digi Sport . Program najdete v nabídce satelitu Digi TV. Jedná se tedy o placený televizní program, ale nabídne aktraktivní fotbalové zápasy.

Digi Sport  Premier League

Největším tahounem Digi Sport bude jednoznačně Premier League. Aglická liga se těší v hodně zemích velké oblibě a stejné to je i v České republice. V Česku jsou oblíbené především týmy kde hrají češi, tedy Arsenal Londýn za který hraje Tomáš Rosický a FC Chelsa za kterou hraje brankář Petr Čech. Dále jsou také oblíbené klubu Manchester United a Liverpool.

Digi Sport další ligy

Digi Sport nezůstane jenom u anglické ligy, ale nabídne i další atraktivní fotbalové přenosy například z franouzské ligy. Francozská liga má určitě vzestupnou tendenci. Dále bude k vidění na Digi Sport italská liga a také americká liga (MSL). Můžete se podívat i na slovenskou ligu.

Digi Sport program

Program Digi Sport zajímá hodně lidí, ale nikde zatím není program na Digi Sport k dispozici. Až bude program Digi Sport k dispozici, tak ho sem vložíme, případně dáme odkaz na program na Digi Sport.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno