Fotbal živě cz

Představíme si oblíbený fotbalový portál fotbal živě cz. Portál nabízí návštěvníkům přenosy z 1. gambrinus ligy či mohou zhlédnout reportáže z již odehráných utkání.

Portál fotbal živě vznikl před několik lety, když se podařilo České televizi získat práva na 1. gambrinus ligy. Licenci před tím vlastnila televize Nova. Pod Českou televizí šli fotbalové přenosy hodně nahoru a přibylo i více zápasů. Vznikl tedy i výborný fotbalový web fotbal živě, který nabízí zápasy s cz komentářem.

Fotbal živě cz nabízí

Fotbal živě czBěhem každého víkendu, kdy právě probíhá gambrinus liga, můžete na portálu fotbal živě cz sledovat přenosy, ze všech fotbalových stadionů, i s komentářem. Některé zápasy jsou sice natáčeny pouze na jednu kameru. Ale i tak je to pořád výborné. Mezi nejvíce oblíbené zápasy na fotbal živě cz, patří zápasy ve kterých hrají naše nejlepší kluby:

  1. AC Sparta Praha
  2. SK Slavie Praha
  3. Baník Ostrava

Pokud nestihnete zápasy na webu fotbal živě cz sledovat online, můžete se již krátce po utkání podívat na reportáž ze zápasu. Reportář tvoří redaktoři České televize. Fotbal živě cz dále nabídne také rozhovory s nejlepším hráči a také trenéry. Když jsou nějaké sporné situace objeví se na webu fotbal živě cz informace o této situaci.

Fotbal živě cz – jednička mezi fotbalovými weby

Fotbal živě cz je nejlepší web o fotbale na Českém internetu. Nabízí vše co si vůbec může fotbalový fanoušek přát. Reportáže, rozhovory, přímé přenosy atd. Každý může sledovat v přímém přenosu zápasy svého oblíbeného fotbalového klubu.

Velkou výhodou portálu fotbal živě cz je že reportáže, tvoří redaktoři České televize. Takže reportáže mají zaručenou kvalitu.

Fotbal živě cz – gol měsíce

Na webu fotbal živě cz můžete také každý měsíc hlasovat o nejlepší gol měsíce 1. gambrinus ligy. Někdy jsou k vidění opravdu krásné golu.

Web fotbal žiivě je skvělý pro fotbalové fanouška. Posuďte sami: http://fotbalzive.ct24.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno