Fotbal živě: přenosy

Web fotbal živě nám umožnuje sledovat jednotlivé zápasy 1. gambrinus ligy v přímém přenosu. Můžete si tedy každý týden vybrat přenost svého oblíbeného klubu.

Web fotbal živě je projektem české televize. Česká televize vlastní kompletní práva na 1. gambrinus ligu. Dříve tyto práva vlastnila soukromá televizní stanice TV Nova. Fotbalové přenosy pod Novou byly často velmi slabé. Slabí komentátoři a prakticky žádné studio. Když získala práva na gambrinus ligu opět Česká televize šla kvalita zpracování televizních přenosů strmě vzhůru. Fotbal komentují na ČT takové osobnosti jako je Jaromír Bosák, Pavel Čapek a další komentátoři.

Web fotbal živě

Fotbal živěZe začátku vysílala česká televize pouze televizní utkání. To znamená vždy dvě utkání za jeden týden. Jedno fotbalové utkání se vždy vysílalo na ČT2 a dráhé utkání se vysílalo na specializovaném sportovním kanále ČT4 sport.  Po několika letech vznikl web fotbal živě. Tento web umožnuje sledovat jednotlivá utkání živě. Díky webu fotbal živě může fanoušek sledovat utkání svého oblíbeného klubu. I když jeho oblíbený klub nebyl vybrán pro televizní utkání.

Fotbal živě – zápasy online

Utkání která nejsou v televizi, ale pouze na webu fotbal živě jsou snímána na jednu kameru. Kamera sleduje stále míč. Ale i jedna kamera je dostačujicí. Utkání na webu fotbal živě komentují většinou začínajicí komentátoři, ale i tak je jejich komentář většinou na dobré úrovni.
Fotbalové zápasy na webu fotbal živě nenabízejí studio, ale do se nedalo ani očekávat. Fotbal živě je výborným pomocníkem pro fotbalového fanouška.

Web fotbal živě

Na webu fotbal živě najdete ze záznamFotbal živěu přenosy z jednotlivých utkání, ale také krátké reportáže z jednotlivých zápasů. Na webu fotbal živě najdete i rozhovory s nejdůležitějšími hráči utkání  a pozápasové rozhovory s trenéry mužstev. Když se stane v kole nějaká kontroverzní situace, např špatný verditkt rozhodčího můžete se na něho podívat na webu fotbal živě s více úhlu a také s komentářem jednotlivých akterů.

Na webu fotbal živě je velmi oblíbená anketa Fortuna gol měsíce a Fortuna gól týdne. Jednotlivé pěkné goly si můžete na webu fotbal živě opět prohlédnout a dát hlas nejlepšími gólu, podle vašeho názoru.

Web fotbal živě nabízí také textové zprávy a novinky z jednotlivých fotbalových mužstev. Pokud máte rádi fotbal, tak můžete web fotbal živě zařadit mezi své oblíbené stránky.
Web fotbal živě najdete na adrese http://fotbalzive.ct24.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno