Jste to, co jíte

Chtěl bych vás upozornit na dobrý pořád o hubnutí a dietách, ale s tím souvisí také cvičení a sportovaání. Pořad se jmenuje Jste to, co jíte . Pořadem prováží Kateřina Cajhamlová a odborník na výživu Petr Havlíček, ale v pořadu se objevují pravidelně i další hosté. Více v samotném článku.

Pořad Jste to, co jíte vysílá televize Prima. Pořadem provází Kateřina Cajhamlová a odborník na výživu Petr Havlíček. Do pořadu se hlasí lidé (převážně ženy, ale často i muži), kteří chtějí zhubnout a sami již vyzkoušely všemožné diety, ale stále nemůžou trvale zhubnout. Proto se přihlásí do pořadu Jste to, co jíte aby jim pomohli odborníci. Většina soutěžích je na konci pořadu Jste to, co jíte o několik kilogramů lehčí.

Jste to, co jíte – průběh pořadu

Na začátku pořadu Jste to, co jíte musí účastník projít vyšetření na BodyStatu a také zdravotním vyšetřením. Napíše také jak momentálně vypadal jeho denní jídelníček. Posléze Petr Havlíček a Kateřina Cajhamlová sestaví výživový plán (stravovací plán) podle, kterého musí účinkujicí jíst. Na začátku pořadu jdou Kateřina Cajhamlová s Petrem Havlíčkem za účinkujicím domů. Kde tomu většinou vyhází skoro celou ledničku a řeknou mu, že jí naprosto špatně. Ale liší se to samožrejmě případ od případu. Poté hubnoucímu ukázou jeho nový jídelníček.

Poté již je na  to na účinkujicím, který musí pravidelně a přesně dodržovat stravovací plán. Nejhorší je začátek poté si člověk již zvykne. Většinou také soutěžicímu zajistí trénink pod nějakým slavným trenérem či sportovcem. Většinou je to David Huf, ale v pořadu se již objevila i Kateřina Neumanová a další. Během hubnutí vždy také následuje tzv. „přepadovka“ , kdy se Katřina Cajhamlová přijde bez ohlášení podívat jak dotyčný dodržuje stravovací plán.

Po 3 měsících dojde ke kontrole váhy a naměřených hodnot (především hodnot kole břicha).

Jste to, co jíte poslední díly online

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno