Kde uplatnit relax pass

Dostáváte od svého zaměstnavatele poukázky na různé aktivity? Jedním z u nás používaných poukázek pro tzv. benefity je Relax Pass. Víte ale, na co vše lze tento typ poukázky použít? Právě tomu se budeme na následujících řádcích věnovat.

Relax Pass

Relax PassRelax Pass je hodnotnou poukázkou, vydávanou společností Sodexo. V českém prostředí jsou tyto poukázky uplatňovány poměrně hojně, přináší totiž řadu výhod zaměstnancům i zaměstnavatelům. Zaměstnanec z této poukázky neplatí žádné odvody ani daň z příjmů a získává o 45 % vyšší hodnotu v porovnání se mzdou. Zaměstnavatelé dostanou na druhé straně spokojené zaměstnance, kteří budou veselí, odpočatí a plní energie pro podávání maximálních výkonů. Majitel poukázek Relax Pass je mohou uplatnit u více než 5 tisíc partnerů. Pojďme si představit jednotlivé oblasti využití.

Relax, krása a sport

Relax Pass poukázky jsou jako stvořené pro využití na relaxační, sportovní, ozdravné a okrašlující aktivity. Po celé republice se nachází řada partnerů, u kterých tyto poukázky uplatníte na masáže, wellness, sauny, rehabilitace či ozdravné procedury. Poukázky lze využít také na sportovní aktivity, od permanentek do fitness center až po spinning, plavání či dokonce let balonem. Možností je opravdu hodně.

Cestování

Další oblíbenou oblastí pro využití poukázky Relax Pass je cestování. Firma Sodexo spolupracuje s řadou hotelů, penzionů či rezortů a umožňuje využití poukázek na přespání i různé pobytové balíčky. Odpočiňte si kdekoliv po republice, stačí si vybrat z pestré nabídky partnerů. Je jen na vás, dáte-li přednost hotelu ve větším městě nebo si raději na víkend zajede do okolí malebné přírody.

Kultura

V neposlední řadě lze poukázky Relax Pass využít pro nejrůznější kulturní akce. Divadla, kina, koncerty, výstavy či muzea. Součástí partnerského programu je velké množství kulturních středisek. Musíme zmínit, že sem patří i velké kinematografické sítě, působící po celé ČR, takže můžete navštívit v podstatě jakékoliv větší kino u nás.

Další oblasti

Relax, sport, cestování a kultura jsou bezpochyby nejrozsáhlejší oblasti, které pod Relax Pass spadají. Možností je však mnohem více. Poukázku můžete využít také pro návštěvu vybraných restaurací, nákup v mnoha obchodech a obchodních řetězcích, pro vzdělávání, zážitky i zdraví.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno