Nova Sport

Televizní stanice Nova Sport patří do skupiny TV Nova. Jak již název televize Nova Sport napovídá, televize se věnuje výhradně sportu.

Po spuštění vysílání ve formátu 16:9, je dokončení projektu NOVA Sport HD splněním dalšího cíle, který jsme si vytyčili v rámci projektu rebrandingu a začlenění do skupiny stanic společnosti CET 21 spol. s r.o. Zároveň jsme splnili slib, který jsme dali divákům na podzim 2008“, říká Marek Kindernay, ředitel stanice NOVA Sport.

Nova Sport HD

NOVA Sport bude od 21.2. vysílat maximální možné množství přímých přenosů v HD, tzn. všechny přenosy, které distributor signálu v této kvalitě nabídne. Jedná se především  o tyto pořady, které vysílá Nova Sport a to Premier League, NHL, a některé magazíny, které jsou vyráběny v kvalitě HD.

Nova Sport  – jak ji chytnout

Program NOVA Sport HD bude od 21.2.2009 distribuován v sítích operátorů O2TV a 802.tv, v rámci testovacího režimu. Diváci, kteří budou mít zájem sledovat program NOVA Sport HD, musí kontaktovat svého poskytovatele kabelové televize či služby IPTV. Program nebude v současné době šířen prostřednictvím satelitu. Distribuce NOVA Sport HD v SR je součástí právě probíhajících jednání. Nova Sport je dobrá televize.

Nova Sport – Moto GP

NOVA Sport začne již 10. 4. 2010 vysílat přímé přenosy kvalifikací a závodů z úvodní velké ceny letošní sezóny v Kataru. Největší zájem fanoušků i odborníků budí nová kategorie Moto 2. V ní se představí nebývale vysoký počet jezdů včetně dvou Čechů, Karla Abrahama a Lukáše Peška. Dosavadní výsledky testů nasvědčují tomu, že celé startovní pole bude velice vyrovnané, a tak se můžeme těšit na velký boj. Můžete se těšit na přenosy na Nova Sport.

V letošním roce dojde ke změně – TV NOVA bude vysílat právě závody kategorie MOTO 2 (přesný rozpis přenosů viz příloha), čímž umožníme divákům sledovat počínání obou českých jezdců. NOVA Sport bude samozřejmě i nadále vysílat také závody 125cm³ s dalším Čechem Jakubem Kornfeilem a třídu Moto GP včetně všech kvalifikací jednotlivých kubatur.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno