Běžecký krosový závod v rezervaci Skalka: Kros na Skalce 2013

Sdružení H-Triatlon pořádá v letošním roce několik závodů určených pro jednotlivce všech věkových kategorií i fyzické zdatnosti. Jako první letos proběhne 21. dubna krosový závod v krásném prostředí rezervace Skalka v Praze 5, který je určený nejen profesionálním a rekreačním sportovcům, ale i rodinám s dětmi. Součástí závodu bude i běh o pohár starosty Ing. Miroslava Zeleného, který nad krosem převzal záštitu.

Program závodu:

7:30 – 10:00        Prezentace závodníků (nejpozději 30 minut před startem závodu)

9:00                   Start dětských kategorií
10:30                 Start Muži a Ženy
13:00                 Společné vyhlášení výsledků

Již třetí ročník krosového závodu v rezervaci Skalka se uskuteční v neděli 21. dubna. Účastníci budou rozděleni dle pohlaví do věkových kategorií a výkonnostních skupin. Pro děti do 6 let je připravena trasa v délce 300 m, rekreační sportovci budou závodit na trati Hobby (3 km) a profesionálové přeměří své síly na okruhu Sport (6 km). „Kros na Skalce se těší rok od roku většímu zájmu. Je to určitě nejen kvůli jeho dobré dostupnosti a atraktivnímu prostředí, ale i kvůli možnosti výběru tratí, jejichž délka umožňuje účast i těm, kteří s tréninkem začali až s příchodem jara,“ říká ředitel závodu Mgr. Vladislav Dykast. Součástí startovného ve výši 100 – 200 Kč (v závislosti na termínu registrace, děti zdarma) je čipová časomíra, profesionální startovní čísla a výsledky ve formě SMS do několika minut po ukončení závodu. Každý závodník obdrží na vyžádání certifikát s výsledným časem a pořadím. Všechna závodní čísla budou po ukončení sportovní části zařazena do losování o atraktivní ceny.

Účastníky čeká i doprovodný program v podobě skákacího hradu, trampolíny, ukázek první pomoci ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou hlavního města Prahy, přednášky Útvaru prevence MP hl. m. Prahy, psovodi, a další soutěže pro děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno